top of page
Невідома.jpg

    Тетяна Кравчук - практичний психолог. Освіта магістра психології. В професії з 2010 року. Працюючи в Вінницькому обласному бюро судово-медичної експертизи, паралельно працювала в громадській організації '' Консультаційно - інформаційний центр для сім'ї, молоді та дітей".
    Проходила навчання на тренінгу: '' Корекційні програми по роботі з чоловіками та жінками як інструмент попередження насильства в сім'ї'' в рамках проєкту ''Свобода від  насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні'', який фінансувався Європейським Союзом; отримала сертифікат з курсу ''Психологія стресу та способи боротьби з ним'', брала участь у тренінгу: ''Школа Толерантності з питань СОГІ'' м. Запоріжжя.
     Розробила тренінгові програми: 
- '' Я - Жінка! І я - Щаслива !?"
- ''Особистісне зростання - запорука успіху''.                   

    Метою діяльності практичного психолога в коледжі є психологічний супровід здобувачів освіти в умовах освітнього процесу: формування відповідальної та безпечної поведінки в ситуаціях ризику, навичок здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров'я, готовності до самореалізації, професійного самовизначення, формування життєвої компетентності.

    Завдання практичного психолога:

- дидактична адаптація здобувачів освіти першого курсу;

- проведення консультацій індивідуальних та групових;

- психокорекція.

   З метою прискорення процесу адаптації здобувачів освіти (першого року навчання) створена ''Програма адаптаційного курсу для здобувачів освіти нового набору всіх спеціальностей''. В програму входять інтерактивні лекції, тренінги, анкетування, індивідуальні консультації, бесіди, при співпраці з кураторами груп обговорюються питання щодо психологічного мікроклімату в академічній групі, успішності та відвідування занять здобувачами освіти.

 

Інтерактивні лекції:

- "Здобути освіту - побачити більше світу"

- "Студенти ЗА простір без насильства"

- "Психологія способу життя"

- "Мистецтво бути разом"

- "Конфлікт! Бути чи не бути? Ось в чім питання..."

- "Лідер. Губернатор. Шеф."

- "Психосоматика та їжа"

- "Підготовка до сесії"

Всі лекції з презентаціями.

Тренінги:

- "Створення сприятливого соціально- психологічного клімату в студентській академічній групі"

- "Позитивне ставлення до себе. Толерантність"

-"Мрії. Цілі. Успіх"

- "Я - лідер"

- "Урок толерантності''

- ''Статеве виховання''

- "Новорічний тренінг з веселим колоритом".

 

Адреса, на яку Ви можете звертатись: kravchyk.psycholog@gmail.com.

   Нещодавно  було організовано чергову зустріч з практичним психологом Тетяною Кравчук, яка провела досить оригінальну інтерактивну лекцію на тему: «Психологія способу життя». Психологиня досить вдало підібрала види роботи, що сприяло легкому розкриттю теми та кращому засвоєнню інформації. В ході заняття здобувачі освіти осмислили, що кожна особистість має прийняти різні виклики долі, та навчитись творити своє життя, аби не звернути на хибну дорогу. Завдання цієї лекції передбачає виховання сильного духом індивіда, який не підкориться труднощам долі, а, навпаки, зможе віднайти сили, щоб не стати підвладним наркоманії чи алкогольному сп’янінню.

изображение_viber_2021-10-26_01-22-381.jpg
изображение_viber_2021-10-26_01-22-39.jpg
изображение_viber_2021-10-26_01-22-38.jpg
bottom of page