top of page

   Студенти із спеціальності «Облік та оподаткування» проходять навчальну практику у кабінетах коледжу та в комп’ютерних класах. Їм надана можливість отримати практичні уміння з бухгалтерського обліку з використанням сучасної комп’ютерної техніки та спеціалізованих програм.

56960600_146966126346478_430254123030832

  Студенти спеціальності «Агрономія» здобувають практичний досвід на навчально-дослідному полі, де надається можливість доглядати за рослинами від посіву до одержання урожаю та в саду, де студенти беруть безпосередню участь в усіх технологічних процесах, пов’язаних із вирощуванням саджанців ягідних та плодових культур, їх посадкою, вирощуванням, доглядом за ними і як кінцевий результат збиранням врожаю.

333.jpg

  Студенти зі спеціальності «Виробництво і переробка продукції тваринництва» (Бджільництво) мають змогу пройти практику на навчальній пасіці, де надано можливість здобути практичні уміння, одержувати від бджолиних сімей всі види продуктів бджільництва, вивчають методи їх переробки і зберігання.

5555.jpg

  Студенти спеціальності «Агроінженерія» здобувають практичні навички в навчальній та виробничій майстернях, а також беруть участь у всіх технологічних процесах при підготовці ґрунту до посіву сільськогосподарських культур, при роботі агрегатів по догляду за рослинами та збиранням урожаю, виконують ремонтні роботи сільськогосподарської техніки. 

4444.jpg
bottom of page