Студенти із спеціальності «Облік та оподаткування» проходять навчальну практику у кабінетах коледжу та в комп’ютерних класах. Їм надана можливість отримати практичні уміння з бухгалтерського обліку з використанням сучасної комп’ютерної техніки та спеціалізованих програм.

  Студенти спеціальності «Агрономія» здобувають практичний досвід на навчально-дослідному полі, де надається можливість доглядати за рослинами від посіву до одержання урожаю та в саду, де студенти беруть безпосередню участь в усіх технологічних процесах, пов’язаних із вирощуванням саджанців ягідних та плодових культур, їх посадкою, вирощуванням, доглядом за ними і як кінцевий результат збиранням врожаю.

  Студенти зі спеціальності «Виробництво і переробка продукції тваринництва» (Бджільництво) мають змогу пройти практику на навчальній пасіці, де надано можливість здобути практичні уміння, одержувати від бджолиних сімей всі види продуктів бджільництва, вивчають методи їх переробки і зберігання.

  Студенти спеціальності «Агроінженерія» здобувають практичні навички в навчальній та виробничій майстернях, а також беруть участь у всіх технологічних процесах при підготовці ґрунту до посіву сільськогосподарських культур, при роботі агрегатів по догляду за рослинами та збиранням урожаю, виконують ремонтні роботи сільськогосподарської техніки. 

ВСП "Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету"

 

Адреса: 

с. Чернятин, вул. Графа Львова, 28 Жмеринський р-н, Вінницька обл.

індекс 23124

Україна

  • Facebook Clean Grey

Facebook

Телефони:

0433-23-24-25 - приймальна директора

0433-23-24-97 - навчальна частина

+38 (068) 332-01-00 - приймальна комісія

0433-23-24-45 - бухгалтерія

0433-23-24-69 - гуртожиток

Email: chernyatin@ukr.net

Чернятин 2021