Систематично зі студентами спеціальності "Агроінженерія" проводяться практичні заняття та навчальна практика на виробництві. Тому, що особливістю навчання здобувачів освіти за освітньо-професійною програмою "Агроінженерія" є набуття практичних навиків в умовах реального сільськогосподарського виробництва, яким є виробниче відділення коледжу. Адже практика - шлях пізнання істини.
На черговому засіданні циклової комісії технічних дисциплін відбулось обговорення завдань та схвалення ОПП спеціальності «Агроінженерія» початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти на 2021-2022 навчальний рік.
Згідно положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11 липня 2019 року № 977 та ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від ЗО грудня 2015 року № 1187 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 347) для забезпечення і контролю якості підготовки здобувачів вищої освіти відбулася зустріч студентів першого та другого курсу (МБ-11, МБ-21) спеціальності «Агроінженерія» з гарантом освітньо-професійної програми початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти, кандидатом сільськогосподарських наук, доцентом, Анатолієм Васильовичем Грицуном.
Гарант ОП проінформував здобувачів освіти про особливості освітньої програми, а саме: висвітлив мету; здійснив характеристику ОП; пояснив придатність випускників ОП до працевлаштування та подальшого навчання; охарактеризував програмні компетентності та програмні результати навчання; розкрив питання ресурсного забезпечення реалізації програми та висвітлили основні компоненти освітньої програми, можливості академічної мобільності, ознайомив з обов’язковими дисциплінами.
Під час зустрічі торкнулись і шляхів формування індивідуальної траєкторії навчання, яка формується за допомогою вибіркових освітніх компонентів. Частка дисциплін вільного вибору в межах ОП «Агроінженерія» складає 25% навчального навантаження і кожен майбутній спеціаліст сам обирає їх, в залежності від компетентностей, які будуть необхідні йому в майбутній практичній діяльності.
Студенти мали можливість поставити запитання гаранту та отримати вичерпні відповіді.
Відбулось засідання групи забезпечення, на якому розглядались та обговорювались силабуси вибіркових дисциплін ОПП спеціальності «Агроінженерія» початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти.
Внесені пропозиції щодо їх удосконалення.
З
Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для першокурсників – це початок нової сторінки життя.
1 вересня 2021 року Відокремлений структурний підрозділ «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» привітно зустрічав студентів, батьків, викладачів та гостей. В урочистій атмосфері відбулась посвята першокурсників у студенти коледжу.
З цінними та важливими настановами до студентства звернулась проректор з виховної роботи та діяльності відокремлених структурних підрозділів Вінницького національного аграрного університету Любов Михайлівна Спірідонова, яка передала вітання, нагороди та подарунки від президента університету Григорія Миколайовича Калетніка та ректора - Віктора Анатолійовича Мазура, побажала успіхів та підкреслила особливу перевагу аграрної освіти. Наголосила на важливості обраних спеціальностей та можливості після закінчення коледжу продовжувати навчання у Вінницькому національному аграрному університеті.
Вітальне слово мав директор - Віталій Петрович Кучерявий, який побажав першокурсникам бути старанними у навчанні, наполегливо формувати свої здібності та берегти і примножувати кращі традиції коледжу.
Цей день особливо урочистий і хвилюючий для батьків першокурсників, які також бажали своїм дітям цілеспрямовано торувати свій шлях.
По завершенню заходу адміністрацією коледжу були вручені грамоти кращим студентам та академічним групам.
Шановне студентство! Скоряйте нові вершини знань, зустріньте добрих і надійних друзів та здійснюйте заповітні мрії. А ваші здібності та наполегливість нехай стануть запорукою визначних успіхів у зміцненні України!
29 січня 2021 року в ВСП «Чернятинський фаховий коледж Вінницького НАУ» відбувся комплексний державний екзамен спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.
Екзаменаційна комісія в складі: голова - Разанова О.П., кандидат с.-г. наук, доцент кафедри технології виробництва і переробки продуктів тваринництва Вінницького НАУ; заступник голови -Кучерявий В.П. доктор сільськогосподарських наук, професор , директор коледжу та члени комісії Горячий В.А., Волкотруб Н.В., Матеуш І.М.- викладачі коледжу, вислухали та оцінили рівень теоретичної і практичної підготовки майбутніх фахівців з бджільництва. Комісія відзначила достатній рівень фахової підготовки студентів – випускників.
Студент групи Т-41 Мельник Володимир відповідає на екзаменаційний білет.
14 жовтня ми відзначаємо День українського козацтва, День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших козаків та захисників. У цей день ми гучно славимо синів України, які стали під прапор на захист нашої Вітчизни. Саме дух козацтва покоління за поколінням виховує у наших сьогоднішніх захисників патріотизм, національну свідомість, почуття гордості.
В цей день ми також вшановуємо пам'ять одного з найкращих студентів Відокремленого структурного підрозділу «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету», нашого односельчанина, сина викладача коледжу - Шпіганєвича Тараса Анатолійовича, який на Сході України у 2014 році поклав своє життя за Незалежність, Суверенітет та територіальну цілісність України.
Щиро вітаємо всіх зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра – Днем Захисника України!
За нашу рідну Україну,
Що зберегли за всі віки –
Низький уклін і тричі «СЛАВА!»
Українські захисники!