106099058_296174821425607_81551254713921

                                                                Дорогі випускники!!!
 Так вже влаштовано в житті, що хороший час завжди пролітає швидко. Так  швидко і пролетів час Вашого навчання в Чернятинському коледжі Вінницького національного аграрного університету. В цей чудовий день від усього серця вітаємо Вас із закінченням нашого навчального закладу!  
 Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. Попереду у Вас самостійне життя, здобуття вищої освіти, створення власної сім’ї. Щиро бажаємо Вам, шановні техніки-механіки, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Досить прикласти зусилля - і кожна мрія може здійснитися, не забувайте про це, і пам'ятайте, що все залежить тільки від Вас!
  Нехай знання, отримані в коледжі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть Вам досягти омріяних вершин у Вашій майбутній діяльності! 
Божого Вам благословіння та щедрої долі!

84267558_218151169345932_400137855730450
Screenshot-838.jpg

                                             В коледжі свят завжди багато, 
                                             Де музика лунає, чути спів. 
                                            Але у нас сьогодні надзвичайне свято - 
                                            Ми проводжаємо своїх випускників. 
19 червня 2020 р. закінчила навчання ще одна група студентів спеціальності «Облік і оподаткування» денної форми навчання Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету.
Тож прийміть вітання, шановні випускники, від імені директора коледжу Віталія Кучерявого, куратора групи Ірини Матеуш та всього педагогічного колективу! 
Здається ніби вчора ви вперше переступили поріг коледжу. Стояли на святкових урочистостях з нагоди «Посвяти у студенти», трохи розгублені і здивовані, бо не знали, що вас чекає у стінах нашого навчального закладу. Але швидко і непомітно пролетіли три роки навчання. Залишились позаду багато цікавих занять, недоспані ночі та веселе студентське життя.
Віднині ви дорослі. Вас чекають злети, перемоги і можуть перешкоди траплятись, але ми переконані – ви їх обов’язково подолаєте! 
Нехай перед вами відкривається безліч можливостей, розуміння і підтримки від ваших рідних, міцного здоров’я та здійснення всього задуманого!

Screenshot-834.jpg
Screenshot-835.jpg

   В Чернятинському коледжі Вінницького національного аграрного університету 4 лютого 2020 року відбувся випуск молодших спеціалістів спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», які отримали кваліфікацію «Фахівець з бджільництва».
  Директор коледжу, Віталій Кучерявий, привітав випускників з отриманням дипломів молодшого спеціаліста, а також передав вітання від президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка  та ректора  Віктора Мазура, які зазначили, що випускники Чернятинського коледжу ВНАУ знайдуть застосування отриманим знанням і вмінням, що допоможуть домогтись задуманих цілей, не зупинятись на досягнутому. Побажали побільше оптимізму, реалізації задумів і успіхів на професійній ниві. 
  Дипломи вручав директор Чернятинського коледжу Віталій  Кучерявий, наказ зачитав завідувач інженерно-технологічним відділенням Михайло Стефанішен.  Випускникам вручили рекомендаційні листи для зарахування на навчання до Вінницького національного аграрного університету. Грамоти, подяки та грошові винагороди кращим випускникам вручали заступник директора з навчальної роботи Валентина Білоус та заступник директора з виховної роботи Аркадій Волкотруб. 
  Староста групи Т-41 Біник Єлизавета звернулась з привітанням і подякою до всіх працівників коледжу та батьків. Свято пройшло в урочистій атмосфері.
  Із закінченням навчання в коледжі привітали випускників куратори – Світлана Трач і Василь Горячий, побажали їм здоров’я, особистих перемог на життєвій і професійній ниві, щедрої долі та вірних друзів.
  Божого Вам благословення, наснаги та невичерпної енергії!
  Щасливої дороги, дорогі випускники!

IMG_1406.JPG
IMG_1437.JPG

Ось і настав цей день – день прощання із коледжем. У кожної спеціальності він різний.

  21 червня 2019 року випускники спеціальності «Облік і оподаткування» одержали дипломи молодшого спеціаліста. Крім цього випускники були відзначені подяками за активну участь у художній самодіяльності та спортивно-масовій роботі коледжу. Почесні гості свята – Ірина Гунько, проректор Вінницького національного аграрного університету та Світлана Лутковська, директор наукової бібліотеки університету висловили у своїх привітаннях багато теплих слів на адресу всіх гостей та колективу навчального закладу. Адже сьогодні випускники, як журавлі, відлітають від нас у вирій життя. Позаду - батьківський поріг, протоптана стежка до порогу рідного коледжу. Попереду - незвідана даль. Але найголовніше - знайти себе, своє місце в житті, вирости й вижити, бути завжди людиною. 

  25 червня 2019 року випускники спеціальності «Агрономія» продовжили традиційні урочистості з нагоди випуску молодшого спеціаліста. У вітальному слові директор коледжу Віталій Кучерявий побажав випускникам не втрачати оптимізму і віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах і знаннях, гордо нести звання випускника Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету. 

  27 червня 2019 року відбувся черговий випуск на спеціальності «Агроінженерія». Особливістю при врученні дипломів було те, що багато випускників разом із дипломом одержали подяки, грамоти та медалі за спортивні досягнення. Серед них: Олександр Шаманський, Олег Жмихов, Олександр Притулюк, Микола Котюк, чемпіони Вінницької області з волейболу серед студентів аграрних закладів освіти. Також були відзначені призери області з вільної боротьби, гирьового спорту, баскетболу – Максим Муляр, Ярослав Баніт, Микола Полудень та Дмитро Огороднік.

По завершенню кожної урочистої частини випуску винуватці свята та всі гості мали можливість насолодитися яскравою концертною програмою за участю самих випускників та учасників художньої самодіяльності коледжу.

Завдяки тісній співпраці з  Вінницьким національним аграрним університетом кращі випускники Чернятинського коледжу Вінницького НАУ виявили бажання продовжити навчання у Вінницькому національному аграрному університеті.  

Цей день закарбується в історії коледжу та серцях випускників. Ми всі віримо, що попереду на наших чекають великі перемоги і світле майбуття!
Адміністрація коледжу та весь педагогічний колектив щиро вітає випускників всіх спеціальностей та бажає їм щасливої долі, добра, благополуччя! І через 5 років їх чекає на зустріч! В добру путь, дорогі випускники!

IMG_1413.JPG
Копия Изображение 002.jpg
IMG_1444.JPG