Випускний у коледжі - знакова та довгоочікувана подія в житті кожного студента. 30 червня 2022 року у Відокремленому структурному підрозділі «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» відбулося офіційне вручення дипломів. Ця урочиста подія надала можливість зібрати у дружнє родинне коло випускників, батьків, викладачів та гостей заходу.
«ПРАКТИКА – шлях пізнання істини» Тісна взаємодія з партнерами коледжу на підприємствах, де студенти проходять виробничу та навчальну практики, а в подальшому працевлаштовуються - є однією з пріоритетних складових діяльності ВСП «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету». 25 травня 2022 року студентам 3-го курсу спеціальності «Агроінженерія» провели заняття на виробництві з дисципліни «С.г. машини» на базі сільськогосподарського підприємства ТОВ «ПФАННЕР АГРО». ТОВ «ПФАННЕР АГРО» - це компанія з великим потенціалом і можливостями.
Виробнича практика є важливою складовою частиною фахової підготовки технологів з виробництва і переробки продукції бджільництва. Під час виробничої практики студенти на власній пасіці коледжу приймають участь у всіх технологічних процесах та набувають професійних навичок: складають медовий запас місцевості; оцінюють стан бджолиних сімей в період пасічницького сезону; розробляють заходи щодо поліпшення медоносної бази; оцінюють якість меду; здійснюють контроль за виробництвом продукції бджільництва та ефективним використанням матеріальної бази.
Агроінженер – одна з найзатребуваніших на ринку праці спеціальностей, фахівців якої потребують всі агропідприємства. Саме ефективність взаємодії коледжу і підприємств значно зростає, коли партнери-роботодавці переходять з позиції сторонніх спостерігачів на позицію зацікавлених учасників освітніх і інноваційних процесів. Завдяки плідній співпраці із ТОВ «МХП – АГРОКРЯЖ» студенти ВСП «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» спеціальності «Агроінженерія» закріплюють теоретичні навички при проходженні практики в цьому підприємстві.
6 квітня до Чернятинського фахового коледжу ВНАУ із черговим робочим візитом завітав ректор Вінницького національного аграрного університету Віктор Мазур.
Віктор Анатолійович відвідав виробничий та навчальний підрозділи, оглянув матеріально-технічну базу, зустрівся із адміністрацією та викладачами коледжу, надав якісні рекомендації та пропозиціі. Ректор також мав зустріч та поспілкувався з тимчасово переселеними особами, що проживають у гуртожитку коледжу.
В рамках візиту відбулася педагогічна рада на чолі з в.о. директора коледжу Павлом Довганем. На порядку денному підбито підсумки освітньої діяльності за 1 семестр 2021-2022 н.р., обговорено питання організації дистанційного навчання, підготовки до ДПА (у формі ЗНО), виховної роботи в умовах воєнного стану, проблеми вступної кампанії в 2022 році, розглянуто та схвалено освітні програми та форми документів про фахову передвищу освіту.
Крім того, колектив коледжу під керівництвом Віктора Мазура взяв участь у щотижневій селекторній онлай-нараді, організованою керівництвом університету на чолі з президентом Григорієм Калетніком, для педагогічних колективів структурних підрозділів університету, на якій обговорювались питання надання якісних освітніх послуг в дистанційній формі, допомоги державі в непростий час, продовольчої безпеки.
Щиро дякуємо керівництву університету за конструктивний діалог та мудрі настанови!
Шановні студенти, батьки, викладачі, працівники коледжу!
Повідомляємо Вас, що з 14 березня 2022 року освітній процес у ВСП "Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного університету" буде здійснюватися дистанційно!
Віримо, знаємо, наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ. Сьогодні немає жодного українця, який би стояв осторонь і усією душею не прагнув, щоб на нашій, Богом даній землі, запанував МИР! Уся наша велика аграрна родина з початку війни щоденно долучається до всіх справ, щоб допомогти нашим захисникам. Спільно з жителями с.Чернятин ми збираємо допомогу на фронт, плетемо сітки, виготовляємо їжаки, готуємо, шиємо, реагуємо на всі звернення щодо надання допомоги, наші гуртожитки зустрічають тих, кому необхідне житло, працює їдальня та кафе для переселенців. Зокрема, коледжем на потреби армії було передано техніку, волонтерський рух коледжу є досить потужним. Наші працівники та студенти ввійшли до лав ЗСУ та оборони. Шановні наші захисники, ми хочемо, щоб Ви знали - ми з Вами щохвилини, щогодини, щоденно! Ви - найкращі, ми дякуємо Вам за наш спокійний сон, за сонце, яке ми бачимо, за те, що даєте нам ВІРУ, НАДІЮ. Бережіть себе! Слава Україні, Героям слава!
22 лютого 2022 року працівники бібліотеки нашого коледжу брали участь у вебінарі на тему: “Профіль установи у Web of Science”, якій відбувся в Державній науково-технічній бібліотеці. Під час онлайн вебінару розглядались питання складнощів, що можуть виникати при здійсненні аналізу публікаційної діяльності установи, причин їх виникнення, наслідків та шляхів запобігання цим складнощам, а також питання створення, корегування профілю установи у Web of Science. Доповідач: Тихонкова Ірина, кандидат біологічних наук.
Сьогодні! – бо завтра буде пізно знову,
Усі ми разом – рятуймо волю,
Усі ми разом – рятуймо Батьківщину милу,
Бо тільки ЄДНІСТЬ наша зборе вражу силу!
День закоханих - це найромантичніше свято року. У гуртожитку Відокремленого структурного підрозділу "Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету" відбувся розважальний вечір - конкурс в якому взяли участь закохані пари. Ведучі вечора Сергій Дема та Діана Луцюк, дарували всім святковий настрій та створювали романтичну атмосферу свята.
Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих - свято чудес, яскравих вражень і звісно, кохання. За підрахунками балів, журі - Анна Олійник, голова студентської ради коледжу, Денис Юрченко, заступник голови, Аліна Коберська, член студентської ради визначили переможців у наступних номінаціях:
Ярослав Дацюк та Ірина Пробитюк стали "Ідеальною парою вечора"; Олексій Губчакевич та Анастасія Ходаківська- "Найромантичніша пара";
Назарій Кочмарук та Тетяна Антонова - "Загадковою парою вечора".
Свято проводилося під керівництвом вихователів Світлани Лапко та Дарії Фердінської. Завдяки проведеному заходу Аркадій Волкотруб, заступник директора з виховної роботи, Валентина Білоус, заступник директора з навчальної роботи, Людмила Галімова, культорганізатор, поринули спогадами в студентські роки, нагадали всім, що кохання найкраще людське почуття.
Сьогодні 10 лютого 2022 р.,за сприяння Вінницького національного аграрного університету, викладачі коледжу взяли участь у вебінарі «20 років Будапештській ініціативі відкритого доступу: як змінився публікаційний ландшафт Серія "Clarivate науковцям" 2022». В межах вебінару було надано інформацію про відкритий доступ до наукових публікацій, які базуються на найважливіших принципах академічної свободи, доброчесност і наукового вдосконалення; відкрита наука встановлює нову парадигму, яка інтегрує в науковому середовищі практику відтворюваності, прозорості та співпраці в результаті все більшого використання відкритості наукового змісту, інструментів і процесів.
01 лютого 2022 року в актовій залі відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва Відокремленого структурного підрозділу «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету».
Урочисте зібрання відкрив вітальним словом директор коледжу, який привітав випускників та зазначив, що позаду у них – батьківський поріг і стіни рідного коледжу, а попереду – велике та світле майбутнє.
З наказом про вручення дипломів ознайомив Михайло СТЕФАНІШЕН, завідувач інженерно-технологічного відділення. Разом з документами про освіту здобувачі отримали рекомендаційні листи для вступу до Вінницького національного аграрного університету, подяки та грамоти за активну участь у громадському житті коледжу та спорті.
Щирі слова-вітання лунали на адресу випускників від представників Вінницького національного аграрного університету: Любові СПІРІДОНОВОЇ, проректора з виховної роботи та діяльності відокремлених структурних підрозділів; Інни ГОНЧАРУК, проректора з науково-педагогічної, наукової та інноваційної діяльності. Представники делегації Вінницького НАУ передали вітання від президента університету Григорія КАЛЕТНІКА і ректора Віктора МАЗУРА та запросили продовжити навчання у стінах університету.
Слова-вітання лунали на адресу випускників від голови циклової комісії технологічних дисциплін Василя ГОРЯЧОГО та куратора групи Т-41 – Надії ВОЛКОТРУБ .
Словами шани та поваги звернулась до присутніх Лариса ЛІСЕВИЧ, мати випускника, яка зазначила, що сім’я досить ретельно обирала навчальний заклад, в якому син буде набувати знань та вмінь для продовження родинної справи в галузі бджільництва. Незважаючи на те ,що сім’я проживає у Кропивницькому, було прийняте рішення - обрати Чернятинський коледж Вінницького НАУ. Подякувала адміністрації та викладацькому складу коледжу за кваліфіковану підготовку майбутніх фахівців бджільництва, побажала випускникам досягти високих професійних досягнень.
З словами побажань та вдячності колективу коледжу та батькам виступив староста групи Михайло ЛІСЕВИЧ від імені дипломованих фахівців з бджільництва, подякував своїм наставникам за високу професійну майстерність та пообіцяв з честю нести звання випускника коледжу.
Вітаємо з отриманням дипломів, шановні випускники! Хай ваші життєві шляхи рясніють добрими справами, а робота приносить радість і задоволення! Щедрих медозборів та щасливої дороги, дорогі випускники!
Наочне сприйняття отриманої інформаціі на базі с.-г. підприємства є важливим в подальшому для практичної підготовки студентів і забезпечення підприємств висококваліфікованими інженерами-механіками.
Тому, оволодіння здобувачами освіти методами, формами організації та знаряддями праці в галузі агроінженеріі, формування професійних компетентностей є запорукою застосування їх в практичній діяльності.
День української хустки
Все видео
Напередодні у Відокремленому структурному підрозділі «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» відзначався Міжнародний день волонтера, який святкують 5 грудня не лише в Україні, а й у всьому світі. В Україні цей день переходить у День збройних сил України (відзначається 6 грудня).
Від імені адміністрації коледжу з вітальним словом до гостей та студентів звернулись завідувачі відділеннями Михайло Стефанішен та Іван Дячок, які привітали всіх причетних до цього свята з 30-річчям з дня заснування Збройних сил України та з Міжнародним днем волонтера. Волонтери роблять добрі справи та вкладають душу і серце.
На заході були присутні працівники коледжу, учасники бойових дій, Олександр Амзаєв, Павло Чернега, Володимир Ворошилович, Сергій Волкотруб, Іван Ящук та Анатолій Шпіганєвич, який є волонтером.
Анатолій Шпіганєвич поділився із студентами мотивами волонтерства та зазначив, що це не виконання обов’язків, це покликання; кожен волонтер вкладає у те майбутнє, яке хоче бачити.
Сердечно зичимо миру та спокою усім українським військовослужбовцям, добра та достатку в кожній оселі, козацького здоров’я та Божої ласки!
2 грудня відкрите заняття провела Юлія Мельник, викладачка дисципліни «Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів» на тему: «Сплави кольорових металів». Заняття відбулось на групі ФМ/МБ-11. Майбутні фахівці спеціальності «Агроінженерія» повинні уміло орієнтуватися в наступних питаннях: розшифровувати марки кольорових металів; встановлювати зв'язок між складом та властивостями металів; визначати придатність матеріалу до виготовлення з нього певної деталі.
Юлія Анатоліївна використала методи візуалізації – від відеороликів та презентації до демонстрування реальних сплавів і деталей. Відео презентація, використана на занятті, була досить цікавою, сучасною. Дане заняття проведене на високому методичному рівні, і поставлена мета - досягнута.
Захист суверенітету і територіальної цілісності України – найважливіша функція держави, справа всього українського народу.
З метою військово – патріотичного виховання та максимального залучення молоді до оборони держави, популяризації військової служби, а також враховуючи напружену ситуацію вздовж нашого кордону, викладачем предмету Захист України Анатолієм ШПІГАНЄВИЧЕМ в актовій залі Відокремленого структурного підрозділу «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» було проведено зустріч студентів коледжу випускних курсів з представниками Жмеринського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, заступником начальника з територіальної оборони Вадимом ТКАЧУКОМ та заступником начальника – начальником відділення рекрутингу та комплектування Олександром ЗЕЛІНСЬКИМ.
На зустрічі обговорювалось два питання:
1. Роз’яснення студентам та працівникам коледжу положень Закону України «Про основи національного супротиву.
2. Проходження строкової служби та служби за контрактом.
Зустріч пройшла в теплій та конструктивній атмосфері. Студенти отримали вичерпні відповіді та роз’яснення положень Закону.
СЛАВА УКРАЇНІ!
Всеукраїнська науково - практична конференція
25-26 листопада 2021 року у Вінницькому національному аграрному університеті відбулася Всеукраїнська науково - практична конференція «Теоретичні та практичні проблеми забезпечення якості та безпечності продукції тваринництва і харчової галузі у контексті євроінтеграції».
Секція «Реформування бджільництва у напрямку його екологічності та виробництва органічної продукції» проводилась на базі Відокремленого структурного підрозділу «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету». У своїх виступах учасники конференції висвітлювали актуальні питання органічного виробництва і екологічності продуктів бджільництва при вирощуванні сільськогосподарських культур, використання лікарських рослин для оздоровлення бджолиних сімей, підвищення імунітету людини за допомогою продуктів бджолиного походження, стратегій економічного розвитку галузі, перспектив ринку меду та питання сучасних сімейних пасік в умовах європейського ринку, використання малої механізації для підтримання екологічного стану пасіки.
Дякуємо президенту університету Григорію Калетніку, ректору університету Віктору Мазуру, проректору з науково-педагогічної, наукової та інноваційної діяльності Інні Гончарук за надану можливість представити свої наукові здобутки.
25 листопада 2021р. у гуртожитках № 2,3 Відокремленого структурного підрозділу «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» відбулася інформаційно-просвітницька година для студентів перших та других курсів, присвячена 89-й річниці Голодомору 1932-33 рр. Всеукраїнська акція «Запали свічку» проводиться на вшанування пам’яті жертв більшовицького геноциду в останню суботу листопада, а саме 27 листопада о 16:00.
З ініціативи студентської ради гуртожитків, вихователя Світлани Лапко та працівників бібліотеки була оформлена експозиція із літературою та світлинами, фактами, свідченнями очевидців тих жахливих подій. В центрі виставки встановлена ікона Спасителя та Богородиці з запаленими лампадами. Вихователь гуртожитку разом із своїми вихованцями Андрієм Ковальчуком, Глєбом Журавським, група М-11, Владиславом Палажчиним, Русланом Кретюком, група А-21, в хронологічній послідовності проаналізували хід подій голодомору.
Наприкінці усі присутні запалили свічки й вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932 – 1933рр. хвилиною мовчання.
20 листопада - Всесвітній день дитини
18.11.2021р. з ініціативи студентської ради гуртожитків № 2,3 Відокремленого структурного підрозділу «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» відбулася поїздка до Жмеринського центру соціально – психологічної реабілітації дітей. Члени студентської ради Дмитро Пльонсак, група М-42, Валентин Пробитюк, А-41, Назар Красовський, М-32 разом із вихователем Світланою Лапко зустрілися з маленькими вихованцями закладу. Вони пригощали їх солодощами, спілкувалися з дітьми, а також привітали з святами: Всесвітнім днем дитини та релігійним - Архістратига Божого Михаїла та всіх безплотних Сил Небесних, бажаючи всім міцного здоров’я та успіхів у навчанні.
Напередодні студентська рада гуртожитків організувала благодійний збір коштів на придбання солодощів для дітей позбавлених батьківської опіки під назвою «Не скупімось люди на добро».
Вважаємо, що проведення таких заходів є свідченням того, що у нашому суспільстві активно відроджуються добрі традиції співчуття і благодійності!
Нещодавно у Відокремленому структурному підрозділі «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» викладач дисципліни «Сільськогосподарські машини» кандидат сільськогосподарський наук Анатолій Грицун провів для студентів групи МБ-21 відкрите лекційне заняття на тему «Машини для основного обробітку ґрунту».
Під час заняття викладач використовував різноманітні технології навчання: мультимедійні презентації до теми, відеоматеріали, засоби наочності, які сприяли засвоєнню нових знань.
Анатолій Васильович показав високу педагогічну майстерність, а для викладачів-початківців – це своєрідне заняття з педагогіки.
9 листопада 2021 року в м. Вінниці на спортивній базі Вінницького кооперативного інституту відбулись фінальні змагання з НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ серед юнаків та дівчат за програмою обласної Спартакіади закладів фахової передвищої освіти у 2021 – 2022 н. р. Команда Відокремленого структурного підрозділу «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» зайняла в цих змаганнях: юнаки ІХ місце; дівчата Х місце.
Склад команди: юнаки – Іван ДОДІ, група О–21, Костянтин ЮШКО, група О–31; дівчата – Аліна КУТЕПОВА, група О–11/С–11, Сніжана ЦЕГЕЛЬНИК, група О-31. Бажаємо нашим спортсменам активніше тренуватися для покращення своїх результатів.
Цукрова промисловість — одна з найстаріших і найважливіших галузей сільського господарства і харчової промисловості в Україні. Тому вагоме місце у підготовці агрономів займає вивчення сучасних технологій з виробництва і переробка цукрового буряка. Для поєднання теоретичних знань з практикою для студентів 3 і 4 курсу спеціальності «Агрономія» Відокремленого структурного підрозділу «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» було проведено екскурсію до ТОВ "Цукорагропром" ВП "Жданівський цукровий завод".
Студенти ознайомились з технологічним процесом транспортування цукрового буряка з кагатового поля до цеху миття і подрібнення коренеплодів, з тонкощами відокремлення цукру від бурякової сировини, висушуванням і фасуванням готової продукції. Надіємося , що в майбутньому ці знання допоможуть майбутнім аграріям забезпечувати наш стіл справжнім українським цукром.
18 листопада 2021 року в м. Вінниці на спортивній базі Вінницького технічного коледжу відбулись фінальні змагання з ШАХІВ серед юнаків та дівчат за програмою обласної Спартакіади закладів фахової передвищої освіти у 2021 – 2022 н. р. Команда Відокремленого структурного підрозділу «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» зайняла в цих змаганнях VІІІ місце.
В складі команди виступали: Богдан РЕБЧІЛЕВИЧ, група М–42 та Діана ЛУЦЮК, група А–11. Бажаємо нашим спортсменам активніше тренуватися для покращення своїх результатів.
Традиційно 9 листопада, в День української писемності та мови, відбувається радіо диктант національної єдності. Це XXI Всеукраїнський радіо диктант. Текст для цьогорічного диктанту написав та прочитав відомий письменник Юрій Андрухович.
Студенти та викладачі ВСП «Чернятинський фаховий коледж ВНАУ» підтримали добру традицію і теж написали радіо диктант.
Популярність радіодиктанту в навчальному закладі щороку зростає. І найголовніше в ньому – це не перевірка знань, і не хизування здобутою високою оцінкою, а це солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.
Бережімо найдорожчий скарб нашого народу!
Розмовляймо українською!
Практичне навчання студентів ВСП «Чернятинський фаховий коледж ВНАУ» є важливою частиною процесу професійної підготовки майбутніх спеціалістів. Одним із елементів навчальної практики з дисципліни «Технологія зберігання і переробки продукції рослинництва» є проведення занять у виробничих умовах на переробних підприємствах Жмеринського району.
Так, 8 листопада студенти групи А – 41 спеціальності «Агрономія» відвідали Северинівський хлібозавод та цех по сушінню плодово-ягідної продукції. Під час екскурсійного огляду на практиці закріпили отримані знання з технології випікання хліба та хлібобулочних виробів а також з технології сушіння плодів і ягід.
В процесі заняття провідні спеціалісти продемонстрували складові технологічних процесів та ознайомили із вимогами до якості готової продукції.
Студенти та викладачі висловлюють подяку керівництву підприємств за гостинний прийом та надану можливість ознайомитися з їхньою діяльністю.
Практичне навчання в умовах реального виробництва
У сучасних умовах господарювання суттєво змінюються вимоги до підготовки кадрів. Зокрема, сучасний рівень економіки вимагає підвищення рівня професіоналізму й компетентності спеціалістів у всіх галузях, що має пряме відношення до навчального процесу в закладах освіти, які щороку випускають тисячі молодих спеціалістів.
Практичне навчання студентів є невід’ємною частиною процесу професійної підготовки майбутніх фахівців.
Навчальні практики «Трактори і автомобілі» «Експлуатація машин і обладнання», проводяться в умовах реального виробництва.
Студенти груп М – 41, М – 32 спеціальності «Агроінженерія» закріпили на практиці знання та засвоїли технологічний процес збирання кукурудзи на зерно комбайном CLAAS Lexion 670.
Неймовірні враження та емоції подарував день відзначення 39 річниці заснування Вінницького національного аграрного університету. Насичена святкова програма, автентичні світлиці, виставки, майстер-класи, все створило атмосферу чудового свята.
Чернятинський гостинний коледжанський двір справив неабияке враження своєю самобутністю та неординарністю.
Дякуємо рідному ВНАУ за чудове свято! Процвітання та нових здобутків!
ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ! ДОРОГІ ВИКЛАДАЧІ!
Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом.
Вчитель - це людина, якій ми всі завдячуємо знаннями. А ще - це друг, філософ, взірець відданості покликанню. Ваша життєва мудрість надихає. Ми всі вам вдячні за наполегливу працю, терпіння, талант та майстерність, якими ви запалюєте серця студентів.
Зичимо всім педагогічним працівникам Відокремленого структурного підрозділу "Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету" та всієї університетської родини Вінницького національного аграрного університету здоров"я та затишку у родинному колі, миру та злагоди. Хай людська вдячність супроводжує вас упродовж всього життєвого шляху!
Відокремлений структурний підрозділ «Чернятинський фаховий коледж ВНАУ» славиться не тільки своєю історією, але і потужним плодово-овочевим господарством. Тому місцем ознайомлювальної практики для студентів структурних підрозділів Вінницького національного аграрного університету обрано саме Чернятин.
Кажуть, у природи немає поганої погоди…і коли падає дощ стає трохи сумно… А працювати під дощем тим більше…
Тому за ініціативи та підтримки директора Віталія Кучерявого для студентів ВСП «Ладижинський фаховий коледж ВНАУ» групи М-32 була запропонована екскурсія в Міський історичний музей м.Жмеринка. Студенти та викладач Наталія Прокопенко відгукнулись на пропозицію та в супроводі викладача Людмили Гук із задоволенням поринули в подорож…
Музей був створений у 1969 році. Унікальними є роботи Заслуженого майстра народної творчості України, мікромініатюриста М.Г.Маслюка. У експозиційних залах музею представлений побут жмеринчан кінця ХІХ – початку ХХ ст. (меблі, музичні інструменти, особисті речі, фотокартки та сімейні документи). Олег Антонюк, який є науковим співробітником музею, розповів про історію міста та про його визначних людей.
Найцікавішим для студентів був перегляд колекції мікромініатюр через мікроскоп.
9 вересня 2021 року на футбольному полі Відокремленого структурного підрозділу «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» відбувся футбольний турнір, приурочений до Дня працівника фізичної культури та спорту. У змаганнях взяли участь студенти першокурсники. В напруженій боротьбі І – місце виборола команда групи М – 12/Т – 11 «Інженерно-технологічного відділення», ІІ – місце посіла об’єднана команда груп А – 11, О – 11/С – 11 «Агрономічно-облікового відділення», третіми стали гравці групи М – 11 «Інженерно-технологічного відділення». Команди та гравці були нагороджені відповідними грамотами.
13 жовтня 2021 року в стінах коледжу відбулась чергова зустріч з практичною психологинею Тетяною Кравчук на тему: «Створення сприятливого соціально-психологічного клімату в студентській академічній групі». Учасниками заходу стали студенти спеціальності «Агроінженерія» групи МБ-11, МБ-21. Тренінг був досить цікавим і насиченим. Здобувачі активно вирішували поставлені питання та виконували різноманітні вправи, також було проведено анонімне опитування у формі тестування «Атмосфера в групі (за Ф.Фідлером)».
Захід був надзвичайно цікавим та корисним для молодих людей, які навчаються жити в колективі, вирішують спільні завдання і проблеми. Після завершення тренінгу відчувався піднесений настрій студентів, бажання наповнювати життя цікавими та позитивними моментами.