29 січня 2021 року в ВСП «Чернятинський фаховий  коледж Вінницького НАУ» відбувся комплексний державний екзамен  спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.

Екзаменаційна  комісія в складі: голова -   Разанова О.П.,  кандидат с.-г.  наук, доцент  кафедри технології виробництва і переробки продуктів тваринництва Вінницького НАУ;  заступник голови -Кучерявий  В.П.    доктор  сільськогосподарських   наук, професор ,   директор  коледжу та члени комісії Горячий В.А., Волкотруб Н.В., Матеуш І.М.- викладачі коледжу, вислухали та оцінили рівень теоретичної і практичної підготовки майбутніх фахівців з бджільництва. Комісія відзначила достатній рівень фахової підготовки студентів – випускників.

       Студент групи Т-41 Мельник Володимир відповідає на екзаменаційний білет.

  14 жовтня ми відзначаємо День українського козацтва, День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших козаків та захисників. У цей день ми гучно славимо синів України, які стали під прапор на захист нашої Вітчизни. Саме дух козацтва покоління за поколінням виховує у наших сьогоднішніх захисників патріотизм, національну свідомість, почуття гордості.

  В цей день ми також  вшановуємо пам'ять одного з найкращих студентів Відокремленого структурного підрозділу «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету», нашого односельчанина, сина викладача коледжу  -  Шпіганєвича  Тараса Анатолійовича, який на Сході України  у 2014 році поклав своє життя за Незалежність, Суверенітет та територіальну цілісність України.

  Щиро вітаємо всіх зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра – Днем Захисника України!

 

За нашу рідну Україну,

Що зберегли за всі віки –

Низький уклін і тричі «СЛАВА!»

Українські захисники!

IMG_20201013_124013.jpg

    10 вересня 2020 року на спортивній базі Відокремленого структурного підрозділу «Чернятинський фаховий коледж  Вінницького національного аграрного університету» відбувся футбольний турнір серед юнаків приурочений Дню працівника фізичної культури та спорту. В змаганнях прийняли участь команди інженерно-технологічного та агрономічно-облікового відділень нашого коледжу та команда Чернятинської ЗОШ      І – ІІІ ступенів. В результаті цікавих та  напружених   ігор перемогу святкувала збірна команда інженерно-технологічного відділення, яка перемогла з рахунком 5 : 1 команду агрономічно-облікового відділення та зіграла у нічию з рахунком 2 : 2  з командою місцевої школи. ІІ – ге місце посіла команда місцевої школи, яка також у нічию з рахунком 0 : 0 зіграла з командою агрономічно-облікового відділення . ІІІ – місце посіла команда агрономічно-облікового відділення.  Переможці  та  призери  були відзначенні грамотами відповідного ґатунку.

Ось і настало довгоочікуване 1 вересня 2020 року у Відокремленому структурному підрозділі «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету».

Незвичним цей день був для всіх студентів та викладачів. Дотримуючись рекомендацій МОЗ України, адміністрація навчального закладу привітала студентську родину, а з особливою увагою студентів-першокурсників з початком навчання.

З вітальним словом виступив Віталій Кучерявий, директор коледжу, який передав щирі вітання від Григорія Калетніка, президента Вінницького національного аграрного університету та Віктора Мазура, ректора університету.

До вітань приєдналися заступники директора, завідувачі відділень, голова профспілки. Побажали студентам вдалого начального року, наполегливості та міцного здоров’я.

8.jpg
3.jpg
5.jpg
9.jpg

 Знаменним був День Прапора України у Відокремленому структурному підрозділі "Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету"

  23 серпня 2020 року група туристів під керівництвом Наталії Скорик відвідала маєток Графа Львова у Чернятині. Аркадій Волкотруб, екскурсовод разом із учасниками художньої самодіяльності під керівництвом Людмили Галімової, культорганізатора здійснили підняття державного прапора під а капела виконання гімну України та подарували гостям символічні прапорці на згадку про участь у заході.

Шановний абітурієнте! Приймальна комісія Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету продовжує свою роботу і запрошує на навчання.

В рамках вступної кампанії 2020 коледж пропонує освітні послуги на основі БЗСО (9 клас), ПЗСО (11 клас), ПТНЗ та ліцеїв за спеціальностями:

Облік і оподаткування;

Садово-паркове господарство;

Агроінженерія;

Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва (бджільництво);

Агрономія.

Приймальна комісія працює щоденно з 8:00 год.

Телефонуйте - 067-718-93-72!

  Нещодавно у Вінницькому національному аграрному університету відбувся культурно -мистецький фестиваль « З любов`ю до батьківської землі». Цього року він проходив у он-лайн форматі. Але це не завадило розширити його масштаб. Учасники, які представляли Чернятинський коледж Вінницького національного аграрного університету отримали відзнаки фестивалю. У номінації «Театральне мистецтво» (читці) почесне ІІ місце зайняла студентка спеціальності «Облік і аудит» Вінницького НАУ Ірина Чмих. Також подяки отримали Оксана Бучко в номінації «Вокал», а в номінації « Образотворче мистецтво» (фотографія) подякували за творчість Дмитру Плаксію, абітурієнту Чернятинського коледжу ВНАУ. Хочеться щиро подякувати організаторам фестивалю за справедливе оцінювання та відзнаку усіх учасників он-лайн-конкурсу: Григорію Калетніку, президенту університету, Віктору Мазуру, ректору ВНАУ, Дарії Погребняк, директору центру культури та дозвілля ВНАУ, команді, яка технічно забезпечувала проведення заходу.

Ми всі впевнені, що культурно – мистецький фестиваль – конкурс «З любов`ю до батьківської землі» завжди буде у пошуку та підтримці обдарованої молоді України.

     Одні готуються до вступу, інші - відпочивають. А наші студенти групи Т-31 спеціальності "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва" на даний час проходять виробничу технологічну практику. Закріплюють знання та здобувають нові знання в улюбленій професії.

25-26 червня 2020 року  на базі Чернятинського коледжу  Вінницького НАУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми підвищення якості, безпеки виробництва та переробки продукції бджільництва». Конференція пройшла у відеорежимі на платформі Zoom.
        У роботі конференції взяли участь представники  Вінницького національного аграрного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Технологічно-промислового коледжу ВНАУ, Ладижинського коледжу ВНАУ, Чернятинського коледжу ВНАУ,  Інституту бджільництва ім. П.І. Прокоповича, Професійно-технічного училища №14 смт. Вороновиця, Державного навчального закладу «Гадяцьке аграрне училище»,   Спілки бджолярів Жмеринського району, Спілки бджолярів Калинівського району, ПП «Нектар», виробничники.
З вітальним словом до учасників науково-практичної конференції виступила Гончарук Інна Вікторівна, кандидат економічних наук, доцент, проректор з наукової та інноваційної діяльності Вінницького національного аграрного університету.
Перед початком роботи пленарного засідання,  учасникам конференції  було продемонстровано  відеоролик   про традиції і обряди  пасічникування,  що передують початку бджолярського сезону.
Робота конференції проходила у формі засідання 6 секцій:
1. Стан, перспективи розвитку та переробка продукції бджільництва
2. Відродження кормових медоносних культур при сучасному веденні сільського господарства
3. Механізація виробничих процесів у бджільництві
4. Економічна ефективність сучасних технологій виробництва продукції бджільництва
 5. Перспективні технології виробництва та переробки сільськогосподарської продукції галузей агропромислового комплексу України
6. Практичні засади виробничих процесів на сучасній пасіці
Секційні засідання пройшли на достатньому організаційному, науково-теоретичному рівні. 
Голова спілки бджолярів Жмеринського району Лісніцький А.А. подарував музею коледжу книги минулих століть по яких він опановував професію пасічника.
У період підготовки до конференції було відреставровано будиночок пасічника, який використовується для оснащення рамок вощиною, відкачування меду, переробки воскової сировини, ремонту вуликів і бджолярського інвентарю. Створено «зелений клас» для проведення практичних занять на навчальній пасіці, вимощено доріжки натуральним деревним матеріалом, оформлено робоче місце по вивченню різних конструкцій вуликів та продемонстровано виставку продуктів бджільництва. Це  дасть можливість проводити дослідницьку роботу на навчальній пасіці, першим етапом якої є вивчення впливу пробіотиків на бджолину сім'ю. 
Поряд з науковим напрямком на конференції обговорювалися і практичні актуальні питання  ведення бджільництва: реєстрація та паспортизація пасік, робота племінних та розплідницьких господарств, профілактика отруєння бджіл пестицидами, виробництво меду і його реалізація. 
Приємно відмітити, що учасниками  конференції були випускники нашого коледжу: Герцак Володимир, Адамчук Леонора, Барда Олександр, Бугай Володимир, які досягли значних успіхів у галузі бджільництва.
Вся робота конференції відбувалась під керівництвом і організацією директора Чернятинського  коледжу ВНАУ Кучерявого В.П. у плідній співпраці з колективом.

106521101_298618317847924_43198546282993
106099126_298618001181289_55809756869260

    1 червня відзначається  «Міжнародний день захисту дітей». Діти — це наше майбутнє, сенс життя і щастя.

   В Чернятинському коледжі Вінницького національного аграрного університету з ініціативи директора Віталія Кучерявого був організований фото-колаж: фото працівників з своїми дітьми, онуками та кураторів з студентськими групами.

Нехай наші діти та онуки якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А сьогодні, в День захисту дітей, кожен зробить життя маленьких мешканців нашої планети кращим і безпечнішим!

   Дотримуючись карантинних заходів, у рамках дистанційного навчально-виховного процесу, куратори другого курсу спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» – Марія Шульган і Надія Волкотруб Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету провели захід на тему: «Наш студентський спогад …». Навчаючись на відстані, студентський колектив коледжу бере активну участь у всіх дистанційних заходах, що проходять в Чернятинському коледжі ВНАУ. Тож, любі наші діти!

Бажаємо Вам ясного, теплого сонечка над Вашими головами та щасливих посмішок на Ваших обличчях.

Нехай у кожному з Вас, в житті, засяє найяскравіша зірка!

   Продовжується наукова робота та дослідження по застосуванню біологічних препаратів під час вирощування пізньої капусти в Чернятинському коледжі Вінницького національного аграрного університету.

  Використовуючи рекомендації, щодо отримання якісної розсади капусти, перед висадкою на поле, рослини в теплиці були оброблені біологічними препаратами Азотофіт, Органік-баланс, Мікохелп фірми БТУ - Центр «Біотехнології України». Для кращого засвоєння розчину препаратів застосовувався прилипач Липосам.

  З метою покращення фітосанітарного стану, знищення патогенних організмів, збудників хвороб, ґрунтових шкідників, безпосередньо, перед висадкою розсади на полі в ґрунт вносилися препарати Граундфікс та Мікохелп.

Якісна розсада, вдало підготовлений ґрунт на полі, застосування біологічних препаратів та дотримання технологічних процесів по вирощуванні пізньої капусти, сподіваємось, дасть можливість отримати гарний екологічно чистий урожай.

100051339_277940289915727_28683942092813
99004300_1112851212410855_63079224192815
98282714_1112850155744294_35646640535591
100046577_1112851545744155_1756885668400

                                  Вишиванка – символ України, дзеркало народної душі...
      21 травня 2020 року, українці в усьому світі відзначають улюблене свято День вишиванки. Цьогорічне гасло свята – «ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – ДЕНЬ РОДОВОДУ». В умовах карантинних обмежень потрібно всім звернути увагу на вивчення свого родоводу. 
   З ініціативи директора Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету Віталія Петровича Кучерявого в закладі освіти був організований і проведений фото-челендж до цього свята. Не порушуючи умов карантину, студенти та працівники всіх підрозділів коледжу дистанційно брали участь в заході. Вишиванки були представлені різних технік, адже їх в Україні відомо близько сотні! А в нас на Поділлі найвідомішими технічними прийомами вишивання є гладь, хрестик, низь, мереження, бігунець, плетіння. Орнаменти вишивок за мотивами поділяють на три групи: геометричні (абстрактні), рослинні та зооморфні (тварини).  Серед сучасних вишиванок є й автентичні зразки. Такими є вишиванки, які відзначили століття: Тетяни Жуковської, викладача спецдисциплін з бджільництва, Катерини Грубчак, заступника головного бухгалтера.
Наші студенти з задоволенням долучилися до участі в челенджі. З нетерпінням чекаємо зустрічі з ними!

96011857_264681287908294_531753572283449

  Продовжується співпраця Чернятинського коледжу ВНАУ, Вінницького національного аграрного університету з БТУ - Центром Біотехнологій України по використанню біологічних препаратів при вирощуванні овочевих культур.
В цьому році робота розпочалася з виїзної консультації на поле де буде вирощуватись пізня капуста, директора коледжу Віталія Кучерявого, співробітника фірми Сергія Вдовиченка, викладачів коледжу Івана Ящука, Ольги Ящук та бригадира Оксани Петрук. Де вони обговорили схему застосування препаратів, дослідження їх впливу на майбутній урожай і проведення технологічних операцій на площі, саме в минулому році під оранку було внесено компост, що виготовлявся за допомогою біопрепарату «Компоназа».

  3 – 5 березня 2020 року в спортивній залі Чернятинського коледжу Вінницького НАУ проходила Першість коледжу серед юнаків з ВОЛЕЙБОЛУ. В результаті цікавих та напружених ігор перемогу святкувала збірна команда відділення «Облік і оподаткування». ІІ місце посіла збірна команда відділення «Агрономія», ІІІ місце посіла команда відділення «Агроінженерія». Переможці та призери були відзначенні грамотами відповідного ґатунку.

89775136_230416858001404_902908306230188
IMG_3624.JPG
a.jpg

  Напередодні чудового весняного свята в актовій залі Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету відбулась концертна програма, присвячена Міжнародному Дню – 8 Березня!
  З вітальними словами до чарівної половини колективу та гостей, виступив директор коледжу Віталій Кучерявий, який зазначив, що цей весняний день несе у світ ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінками. Побажав міцного здоров'я, добра, щирих посмішок, тепла та добробуту в домівках. 
  До вітальних слів директора приєднались завідуючий обліково-агрономічним відділенням Іван Дячок, завідуючий інженерно-технологічним відділенням Михайло Стефанішен, головний бухгалтер коледжу Михайло Пиндик та голова студентського самоврядування Іван Мачок. 
Запальними танцями і веселими піснями жіночий колектив та гостей вітали лауреати Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів-конкурсів зразкового аматорського танцювального колективу «Сузір`я» (художній керівник ансамблю - Олександр Веселовський, м. Жмеринка), аматорський фольклорний колектив «Берегиня» (художній керівник - Володимир Підгаєць, Токарівський СБК), колектив художньої самодіяльності с. Міжлісся (художній керівник - В`ячеслав Домінішин, Міжліський СБК) та колектив художньої самодіяльності студентства коледжу.

IMG_3729.JPG
IMG_3876.JPG