top of page

Атестація викладачів фахового коледжу – це процес оцінки професійної кваліфікації педагогічного працівника, який виконує свої обов'язки в закладі освіти. Це визначення рівня професійної компетентності викладача, його готовності до виконання професійних завдань та удосконалення викладацької діяльності, особливо в теперішніх умовах воєнного стану.
22 березня 2024 року проведено підсумкове засідання атестаційної комісії Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету відповідно до нового Положення про атестацію педагогічних працівників.

Голова атестаційної комісії коледжу, Павло ДОВГАНЬ, проінформував про хід проведення атестації. Наголосив, що ефективному проведенню атестації в 2023-2024 навчальному році передувала якісно організована робота, яка була направлена на виконання завдань, передбачених Положенням про атестацію педагогічних працівників коледжу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки (№ 805 від 09.09.2022р.).
Відповідно до затвердженого графіка роботи комісія коледжу вивчала професійну діяльність 5-ти педагогічних працівників, які атестуються в 2023-2024 навчальному році. Голови циклових комісій та члени атестаційної комісії відвідували відкриті заняття викладачів, перевірили стан навчально-методичного забезпечення дисциплін, ознайомилися з інформацією про участь викладачів у роботі методичних об’єднань, науково-практичних конференцій, фахових конкурсів та з методичними напрацюваннями за міжатестаційний період.
На засіданні атестаційної комісії викладачі презентували результати своєї педагогічної діяльності в міжатестаційний період та дали відповіді на запитання членів атестаційної комісії. Пріоритетними були запитання про організацію навчання в умовах воєнного стану, профорієнтаційної роботи, участі студентів у науково-практичних конференціях під керівництвом викладачів тощо.
Проведення атестації стало можливим у заплановані терміни, за що щира вдячність нашим ЗСУ!

зображення_2024-05-02_195535532.png

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить задоволення, – одна з умов відчуття життєвої повноцінності.
Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться подальше життя, адже більшість людей бажають реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від особистої діяльності.

 Декан інженерно-технологічного факультету Вінницького національного аграрного університету Віталій Яропуд разом із заступниками декана Ігорем Купчуком та Оленою Труханською провели профорієнтаційну зустріч зі студентами ВСП «Чернятинський фаховий коледж ВНАУ», які обрали фах агроінженера.
Віталій Миколайович розповів про сучасний стан та стрімкий розвиток ІТФ, про його структуру, професорсько-викладацький склад та новації в освітній, науковій та організаційно-виховній діяльності. У своєму виступі наголосив на тому, що сучасний ринок праці вимагає висококваліфікованих фахівців, які здатні адаптуватися до нових викликів та інновацій у агропромисловому виробництві.
Заступники декана ІТФ Ігор Купчук та Олена Труханська ознайомили випускників коледжу з умовами вступу до ВНАУ у 2024 році на скорочений термін навчання, особливостями реєстрації електронного кабінету вступника, необхідних документів для реєстрації на НМТ, порядком подання заяв, а також наголосили на важливості мотиваційного листа й надали рекомендації щодо правильного його написання.
Варто відзначити, що студенти виявили неабиякий інтерес до представленої інформації та активно долучились до діалогу з представниками факультету. Їх цікавила кількість державних місць за спеціальностями, які забезпечує факультет, наявність наукових гуртків, умови навчання на курсах водіїв категорії «В» та трактористів-машиністів, умови проживання у гуртожитках університету, можливість участі у колективах художньої самодіяльності та студентського самоврядування. 
Як відзначили в особистому спілкуванні окремі учасники заходу: «Ця зустріч була надзвичайно корисною для нас, ми отримали вичерпну інформацію та гарні враження від перспектив навчання на факультеті. Тепер ми більш впевнені у виборі професії і знаємо, що маємо робити, щоб досягти успіху у власній кар'єрі».
Директор коледжу Павло Довгань відмітив важливість подібних профорієнтаційних заходів для випускників. Він акцентував увагу на тому, що такі зустрічі допомагають здобувачам освіти краще зрозуміти свої можливості й обрати оптимальний кар'єрний шлях, а також закликав студентів активно використовувати усі можливості для професійного зростання, які надають у Вінницькому національному аграрному університеті.

зображення_2024-05-02_195206247.png

У всі часи та у всіх народів були власні силачі-герої. Від Стародавнього Єгипту, Греції чи Китаю до сучасної України, важка атлетика – один з найпопулярніших видів спорту у світі. Силачів поважають, ними захоплюються та намагаються наслідувати.
16 – 19 березня   2024 року в м. Луцьк на спортивній базі ВТОЛФСТ «Колос» відбулись змагання з важкої атлетики за програмою ХІХ літньої універсіади України. 
Команда спортсменів  Вінницької області, взяла участь у цих змаганнях, де посіла ІІІ місце. До складу збірної увійшов студент Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету Артем Ковальчук, група М – 32 спеціальності Агроінженерія. 
В особистому заліку, у ваговій категорії 109 кг Артем посів Vмісце, піднявши в сумі двоборства 212кг (97кг у ривку та 115 у поштовху). 
Супроводжував учасника змагань керівник фізичного виховання Григорій Берещук.
Вітаємо з перемогою та бажаємо не зупинятись на досягнутому.
                                   Дякуємо ЗСУ за змогу змагатись та спортивно розвиватись під мирним небом!

зображення_2024-05-02_194559999.png
зображення_2024-05-02_194729800.png

12 березня в Чернятинському фаховому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулося чергове  засідання педагогічної ради. 
Розпочав роботу засідання директор коледжу Павло Довгань із  вшанування світлої пам'яті полеглих Героїв України хвилиною мовчання. 
Мали честь вітати з отриманням відзнаки президента Вінницького НАУ Григорія Калетніка “Кращий студент коледжу», де символом відзнаки є “Мудра сова”, а також свідоцтвом та грошовою винагородою за  відмінні успіхи у навчанні, активну участь у навчальній та науковій діяльності, конкурсах, чітку громадянську позицію студента третього курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Євгена Кулика. 
Відзначили переможців конкурсу «Оптимальна модель організації аграрного виробництва», організованого ГО «МИ - ВІННИЧАНИ» та фондом «МХП - громаді».

Команда здобувачів освіти коледжу – Богдан Гуменюк, Назарій Музика, Данило Семенюк, Вадим Соколюк під керівництвом ментора Богдана Шопʼяка здобула перемогу у номінації «Овочівництво та садівництво» з проєктом «Обприскувач ягідних культур».

На реалізацію даного проєкту ГО «МИ - ВІННИЧАНИ» та фонд «МХП - громаді», вручили команді розробників сертифікат на 40 000 грн.
Грамотою відзначено Яну Барду, студентку 3 курсу спеціальності «Облік та оподаткування» та її наукового керівника Валентину Бардюк за зайняте ІІІ місце у конкурсі студентських проєктів податкових реформ серед студентів коледжів і технікумів Вінницької області.
На порядку денному розглянуто питання: 
✔️Стан підготовки навчально-методичного забезпечення дисциплін.
✔️Стан підготовки до ЗНО/НМТ.
✔️Організація профорієнтаційної роботи - складова освітнього процесу підготовки кваліфікованих спеціалістів. 
✔️Були розглянуті  питання щодо поліпшення та вдосконалення освітньої діяльності під час військового стану. 
    Значну увагу було приділено перебуванню здобувачів освіти та працівників в укритті під час повітряних тривог. Директор зазначив, що спільними зусиллями працівників коледжу укриття було оновлено, проведені ремонтні роботи.
     На завершення голова педагогічної ради Павло Олегович подякував колективу за результативну роботу у непростий час для нашої країни.

зображення_2024-05-02_194059573.png
зображення_2024-05-02_194158194.png

8 березня 2024 року на чолі з директором Павлом ДОВГАНЕМ делегація викладачів та студентів випускних курсів Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету мала честь бути присутніми у Вінницькому національному аграрному університеті, який гостинно відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів, які прагнуть здобути якісну освіту і стати висококваліфікованими спеціалістами.
У ході заходу кожен учасник мав змогу дізнатися більше про вибір майбутньої спеціальності та особливості вступу до університету, також зміг долучитися до цікавих майстер-класів, презентацій від факультетів та навчально-наукових інститутів і переглянути святковий концерт, де учасники художньої самодіяльності показали свої таланти, враживши присутніх чудовим виконанням пісень, танців та гри на акордеоні.
Представники нашого навчального закладу також взяли активну участь у святі частуючи усіх гостей смачними яблуками, вирощеними в садах Чернятинського фахового коледжу.
З вітальними словами звернулись до гостей президент університету Григорій КАЛЕТНІК та ректор Віктор МАЗУР, які наголосили на особливостях та цінностях аграрної освіти, досягненнях та перспективах навчання а також привітали все жіноцтво зі святом 8 березня.
Особлива вдячність була висловлена нашим захисникам, які боронять кордони неньки-України та дають можливість молоді отримувати освіту. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять усіх загиблих героїв випускників і студентів університету.
День відкритих дверей – це свято, на якому вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в університеті та зробити перший крок до своєї освіти.

зображення_2024-05-02_193538436.png

7 березн
    06 березня 2024 року делегація Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету у складі Павла Довганя директора, Валентини Білоус заступника директора з навчальної роботи та студентів Миколи Бучка, Данила Семенюка відвідала день відкритих дверей у ВСП «Могилів-подільський технолого-економічний фаховий коледж ВНАУ».
     Педагогічний колектив навчального закладу гостинно зустрічав абітурієнтів, батьків та гостей.
    З вітальним словом до присутніх  звернувся президент Вінницького  національного аграрного університету Григорій Калетнік, який зазначив про важливість розвитку аграрної освіти через провадження сучасних технологій, дуального навчання, стажування за кордоном, співпрацю із стейкхолдерами. 
У рамках заходу було проведено нагородження переможців конкурсу «Оптимальна модель організації аграрного виробництва», організованого ГО «МИ - ВІННИЧАНИ» та фондом 
«МХП - громаді». 

   Команда здобувачів освіти коледжу – Богдан Гуменюк, Назарій Музика, Данило Семенюк, Вадим Соколюк під керівництвом ментора Богдана Шопʼяка здобула перемогу у номінації «Овочівництво та садівництво» з проєктом «Обприскувач ягідних культур».  

    На реалізацію даного проєкту голова ГО «МИ - ВІННИЧАНИ» Валерій Коровій та голова Наглядової ради фонду «МХП - громаді», перший заступник голови правління «Миронівський хлібопродукт» Юрій Мельник вручили команді розробників сертифікат на 40 000 грн.
    Завдячуємо організаторам конкурсу та керівництву Вінницького національного аграрного університету, що надали можливість даною розробкою предметно використати теоретичні знання на практиці.

зображення_2024-05-02_121332101.png

1 березня  · 
Заняття з боротьби розвивають силу, витривалість, гартують характер та сприяють гармонійному розвитку людини.
Команда юнаків Чернятинського фахового  коледжу Вінницького національного аграрного університету 28 лютого  2024 року  взяла участь у фінальних змаганнях з греко-римської боротьби в м. Вінниці на спортивній базі Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос», за програмою обласної Спартакіади закладів фахової передвищої освіти.  
Наші учасники показали гідні результати. В особистих заліках І місце у ваговій категорії 55 кг виборов Станіслав ЖИЛІХОВСЬКИЙ студент третього курсу групи М – 31 спеціальності Агроінженерія  та ІІ місце у ваговій категорії 97 кг Самвел БУДАГЯН, студент другого курсу групи Т – 21 спеціальності Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.
Також у напружених поєдинках проявили себе:
4 місце у ваговій категорії 55 кг – Ілля ЖИЛІХОВСЬКИЙ, студент першого курсу групи М – 11; 
5 місце у ваговій категорії 60 кг – Віктор ЄВПАК, студент другого курсу групи М – 21; та 6 місце Валерій ПИЛЮК, студент першого курсу групи М – 11;
5 місце у ваговій категорії 82 кг – Владислав ЛАВРЕНЧУК, студент першого курсу  групи М – 11.
Вітаємо спортсменів з поповненням нових досягнень та бажаємо ще активніше тренуватися для покращення своїх результатів.
                                              Дякуємо ЗСУ за змогу спортивно розвиватись під мирним небом!

зображення_2024-05-02_120757038.png

20 лютий  · 
   20 лютого український народ вшановує Героїв Небесної Сотні, які загинули, захищаючи європейське майбутнє нашої держави.
    День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян.
   Це – день жалоби, оскільки він пов’язаний із загибеллю громадян під час Революції Гідності, але він покликаний ушановувати не смерть, а боротьбу за гідне та вільне життя.
Герої Небесної Сотні зробили свій вибір – виборювати свободу та гідність. Вони загинули за те, щоб Україна розвивалася як вільна демократична держава.
    Усі вони прожили різне життя — хто довге, а хто зовсім коротке. Вони були дуже різними, але їх об’єднало прагнення правди.
    Нам належить зробити все, щоб збудувати таку Україну, за яку вони поклали своє життя. 
Вічна і світла пам’ять Патріотам, що загинули в боротьбі за нашу свободу в період великої війни з ворогом.
Велика подяка і шана всім тим, хто зараз захищає нас від російської агресії!
Не забудемо! Не пробачимо! Герої не вмирають! Слава Україні!🇺🇦
                                              З шаною та повагою, колектив Чернятинського фахового коледжу 
                                                           Вінницького національного аграрного університету

зображення_2024-05-02_113815152.png
зображення_2024-05-02_120336848.png

31 січень  · 
Колектив Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету втратив висококваліфікованого педагога. З болем та сумом повідомляємо, що сьогодні 31 січня 2024 року пішла з життя Анна Якимівна МАЛЮТА, вірна дружина, любляча мама, турботлива бабуся, дружелюбна сестра, яка постійно хотіла всім добра. В коледжі вона пропрацювала майже 40 років. Анна Якимівна була взірцем у всіх справах. Із болем у серці  ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо її мудрих порад та настанов, не почуємо влучних висловів про життя. Вічна Вам пам'ять, Анно Якимівно! 

зображення_2024-05-02_111933664.png

10 грудня 2023 р.  · 
Права людини-понад усе!
День прав людини — міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році. В Україні на офіційному рівні затверджений 9 грудня 2022 року. 
Загальна декларація прав людини ООН проголошує, що всі люди народжуються вільними та рівноправними. Саме по собі це визначення не забезпечує рівності та справедливості, якщо не будуть знаходитися ті, хто постійно й активно працює для людей та з людьми, щоб допомогти їм реалізувати їхні права.  
В Чернятинському фаховому коледжі Вінницького національного аграрного університету, викладачем суспільних дисциплін Вікторією ІВАНОВОЮ до "Дня прав людини" було проведено заняття-вікторину для студентів 1-го курсу спеціальностей Агрономія та Садово-паркове господарство. 
Під час проведення заходу здобувачі освіти були активними та допитливими. Вони спілкувалися та вели дискусії, навколо проблемних питань, які виникали під-час відео-доповіді та  із задоволенням брали участь у вікторині.
Найактивнішими учасниками, стали: Максим ЛІВІНСЬКИЙ, Дана ПАДУРЕЦЬ, Констянтин ТРАЙТЕКА, Софія МАЗУРКЕВИЧ та Богдан ВІТЯЗЬ.
Активне громадянське суспільство є головним елементом забезпечення прав людини. Особливо це актуально зараз, під час війни, коли ці права постійно порушуються, а правозахисники часто виявляються чи не єдиною силою, що підтримує людей, які страждають від їх порушень. 
                                            Ми вітаємо всіх правозахисників з Міжнародним днем прав людини! 
                                                        Дякуємо ЗСУ, за можливість навчатись та працювати!

зображення_2024-05-02_111424304.png
зображення_2024-05-02_111521596.png

6 грудня 2023 р.  · 
День Збройних сил – це свято Героїв, які стоять на захисті кожного українця.
Колектив Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету вітає  всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта!
Нехай кожен український захисник буде захищений від небезпеки, а всі рідні військових дочекаються своїх захисників цілими та неушкодженими.

Бажаємо вам здоров'я, сімейного благополуччя, відваги, потужної підтримки від рідних та побратимів, міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.
Дякуємо за сміливість, рішучість та любов до рідної землі! Слава Вам та вашій службі! Слава Україні!

5 грудня 2023 р.  · 
Вагомим внеском у формуванні конкурентоспроможного фахівця у галузі агрономії, є співпраця з виробництвом.
02 грудня студенти спеціальностей «Агрономія" та "Садово-паркове господарство» відвідали підприємство ТОВ «Агрокомплекс». В якому провідний спеціаліст Валентин Назаров ознайомив здобувачів освіти, з особливостями обрізки плодових дерев в умовах інтенсивної технології вирощування, також було продемонстровано як проводиться обрізка фундука та черешні.
Альона Мусаєва технолог виробництва розповіла про види пакування продукції для її  реалізації в межах України та на експорт, як відбувається процес сортування яблук і маркування готового продукту.
Таке поєднання освітнього процесу та відвідування виробництва, дає можливість всебічно розвинути здобувача освіти, як майбутнього висококваліфікованого працівника.
              Дякуємо нашим Збройним Силам за можливість навчатися та вдосконалюватися в незалежній Україні.

зображення_2024-04-30_102155601.png
зображення_2024-04-30_102314234.png

4 грудня в актовій залі Чернятинського фахового коледжу відбулося чергове і останнє у цьому році засідання педагогічної ради. 
Розпочав засідання директор коледжу Павло ДОВГАНЬ із  вшанування памʼяті загиблих захисників хвилиною мовчання. 
Крім того, вручив сертифікати успішного проходження семінару- практикуму «Підтримка українських коледжів: збір даних», який відбувся у  Німеччині на базі Університету прикладних наук Вайштефан-Тріздорф  Валентині БІЛОУС та Софії СТАСЮК. 
На порядку денному розглянуто питання: 
соціально-психологічних особливостей студентів-першокурсників;
значення гурткової роботи у коледжі при формуванні практичних навиків у майбутніх фахівців;
створення умов учасникам освітнього процесу для дотримання процедури проведення різних видів контрольного оцінювання знань, умінь і навичок. 
Важливими питаннями стали питання щодо атестації педагогічних працівників та їх підвищення кваліфікації згідно з новим Положенням про атестацію. 
На засіданні педагогічної ради було заслухано звіт відповідального секретаря приймальної комісії Ірини МАТЕУШ про роботу приймальної комісії інституційної форми навчання (денна та заочна). Етапи та результати зарахування. 
Зі звітом про підсумки залікової-екзаменаційної сесії за І семестр 2023/2024 навчального року виступили завідуючі відділеннями.
На завершення голова педагогічної ради Павло Олегович подякував колективу за результативну роботу і привітав із прийдешніми святами.

зображення_2024-04-29_150037393.png
зображення_2024-04-29_150237062.png

1 грудня 2023 р.  · 
Команда Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету 30 листопада  2023 року взяла участь у фінальних змаганнях з шахів серед юнаків та дівчат за програмою обласної Спартакіади закладів фахової передвищої освіти  у 2023 – 2024 н. р. 
В цікавій та напруженій боротьбі команда дівчат у складі Діани ЛУЦЮК, студентки групи  А–31, спеціальності Агрономія та  Софії ГАРЯЧОЇ студентки групи О – 21, спеціальності Облік і оподаткування вибороли ІІІ призове місце. 
Також, за підсумками результатів змагань Софія ГАРЯЧА увійшла до складу збірної області з ШАХІВ.
Команда юнаків посіли ІХ місце.  Представили команду – Ярослав БУРЯК студент групи Т–21, спеціальності Технологія переробки продуктів тваринництва,  Олександр ЛЕВИЦЬКИЙ студент групи А–21, спеціальності Агрономія та Денис КАРЧЕВСЬКИЙ студент групи А – 31, спеціальності Агрономія.
Вітаємо дівчат з перемогою, а юнакам бажаємо активніше тренуватися для покращення своїх результатів.
                                 Дякуємо ЗСУ за змогу впевнено йти до нових перемог під мирним небом України!!!

зображення_2024-04-29_145355053.png

Сьогодні 27 листопада колектив Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету у глибокій жалобі з приводу важкої втрати, загибелі колеги та випускника.
   Важко підібрати слова, які б змогли зменшити біль, коли клята війна забирає молоду людину, яка віддала своє життя за наш мир і спокій, проте  спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!
   🕯У цей важкий для родини час, весь колектив низько схиляє голову у глибокій скорботі, сумуючи та підтримуючи рідних у важку годину. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а наші молитви та щирі співчуття розділять родинне горе.
    Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу… Неймовірно тяжко пережити таку втрату батькам, бо найжахливіше в житті - ховати свою дитину.
   Світлий, добрий спомин про Ярослава завжди житиме в пам’яті колег, друзів, студентів, побратимів, усіх, хто його знав, любив та поважав.
   У нашій пам’яті Ярослав назавжди  залишиться  добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.
                                                                      Вічна пам’ять…Герої не Вмирають!!!

зображення_2024-04-29_144909442.png

                                                               ‼️‼️Війна, нажаль, забирає життя найкращих!‼️‼️
25 листопада 2023 року, виконуючи почесний військовий обов'язок, внаслідок ворожого обстрілу, захищаючи мир і спокій кожного з нас, загинув працівник нашого навчального закладу, 31-річний житель села Чернятин,  командир мінометного взводу 5 батальйону оперативного призначення військової частини 3028, старший сержант Барда Ярослав Михайлович, 21.01.1992 р.н.
Колектив Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету висловлює щирі слова співчуття батькам Людмилі Анатоліївні та Михайлу Миколайовичу,  дружині Оксані, всім рідним  та близьким нашого Героя....
На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.
🇺🇦Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях!
                                     Вічна пам’ять і слава Ярославу, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

зображення_2024-04-29_144113500.png

24 листопада 2023 р.

День пам'яті жертв голодоморів — щорічна національна знаменна дата в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. 
В Чернятинському  фаховому коледжі Вінницького національного аграрного університету  відбулася інформаційна година на тему:  «Голодомор. Передумови, причини і наслідки» для студентів першого та  другого  курсів спеціальності «Агрономія». 
Аркадій ВОЛКОТРУБ, викладач загальноосвітніх дисциплін  ознайомив здобувачів освіти з літературними творами в яких висвітлюється тема тих буремних подій.
Людмила ГУК, викладач історії України ознайомила студентів про події з 1917 по 1947 рр. які охоплюють страшні сторінки історії голодоморів. 
Працівники  бібліотеки організували виставку світлин, документальних матеріалів  та літератури, присвячених даній темі.
Активну участь в дискусійних питаннях брали  Микола БУЧКО,  Максим МЕЛЬНИК та Дмитро НІКОЛАЄВ, студенти групи А-21, С-21.
Ці заходи спрямовані на те, щоб зворушити пам’ять на спомин про тих, хто безневинно загинув у страшні дні геноциду проти українського народу. Ми живемо в інший час  і не причетні до тих подій, але хочемо нагадати усім про незабутні сторінки історії України, щоб кожен усвідомив, яку ціну заплатив наш народ в 1932 – 1933 роках.
В суботу 25  листопада 2023  року   педагогічний та студентський колективи нашого закладу освіти візьмуть участь у  Всеукраїнській  акції «Запали свічку».
                                   Дякуємо ЗСУ  за можливість вивчати історію народу під мирним небом України!

зображення_2024-04-29_143650172.png

24 листопад 2023 р.  · 
Завдяки сприяння та підтримки Вінницького національного аграрного університету значною складовою діяльності та розвитку Чернятинського фахового коледжу ВНАУ є науково-дослідна діяльність та співпраця з ТОП-агрокомпаніями.
За доброю традицією продовжується тісна співпраця із агро-лідерами на світовому ринку це  ТОВ «Байєр Україна»  та компанією ТОВ «Corteva Agriscience Україна». Цьогоріч на базі коледжу саме цими компаніями були проведенні досліди із визначення врожайності лінійки гібридів кукурудзи.
Заключним етапом досліду відбувся збір урожаю 23 листопада 2023 року. Проводився обмолот кожного окремого гібриду, визначалася урожайність і вологість зерна.

При зборі урожаю були присутні представники компаній Іван СКОРУК та Вадим ШЕВЧУК , директор коледжу Павло ДОВГАНЬ, головний агроном виробничого відділення Михайло КВАСНЄВСЬКИЙ, викладач агрономічних дисциплін Іван ЯЩУК, та студенти спеціальностей «Агрономія» та "Садово-паркове господарство". 
Протягом усього процесу представники компаній вели діалог зі студентами, наголосивши на тому, що освіта є важливим аспектом, який відіграє значну роль у сучасному індустріальному світі, тому потрібно добре навчатись, щоб мати можливість хорошого працевлаштування. Завдяки тісній співпраці з компанією МХП-Агрокряж в особі директора Олександра ГОНЧАРУКА та головного інженера Миколи ТАРАСЄВИЧА збір врожаю проводився новою сучасною технікою використовуючи комбайн «John Deere», якого студенти мали змогу побачити в роботі а також спостерігали за процесом збирання врожаю кукурудзи з кабіни.
Студентство та педагогічний колектив вдячні своїм випускникам  Костянтину ПАЛАМАРЧУКУ, представнику компанії ТОВ «Bayer Україна» та Роману ДОБРЯНСЬКОМУ, представнику компанії ТОВ «Corteva Agriscience Україна» за можливість проводити науково-дослідну роботу, яка відкриває нові знання та набуті практичні навики майбутньої професії агронома.
                                      Дякуємо ЗСУ за змогу працювати на благо своєї держави під мирним небом!

зображення_2024-04-29_142919133.png

Спорт – це більше, ніж просто здоров'я. У ньому є багато переваг і користі не тільки на фізичному, але і на емоційному рівні.

14 – 15 листопада 2023 року в спортивній залі Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету відбулися змагання відкритої першості коледжу з волейболу серед юнаків.

В цікавих та напружених поєдинках І місце посіла команда спеціальності Агрономія, ІІ місце виборола команда Северинівського ліцею, ІІІ місце зайняла команда спеціальності Агроінженерія.

16 листопада 2023 року в м. Вінниці на спортивній базі Вінницького технічного фахового коледжу відбулись фінальні змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат за програмою обласної Спартакіади закладів фахової передвищої освіти у 2023 – 2024 н. р.

Команда юнаків виборола VІ місце серед 14 закладів освіти, дівчат – VІІ місце серед 13 закладів освіти.

Представили наш коледж юнаки – Дмитро ФЕДЧИШЕН, група М–31, Богдан ПОПОВСЬКИЙ, група М–31; дівчата – Анна ПАРХОНЮК, група С–31, Марія ПРИХОДЬКО, група С–31.

Готували команду до змагань Анатолій ШПІГАНЄВИЧ та Сергій ВОЛКОТРУБ. Бажаємо нашим спортсменам активніше тренуватися для покращення своїх результатів.

Дякуємо ЗСУ за змогу жити, розвиватись та змагатись під мирним небом України!

Спорт001.jpg
Спорт005.jpg
Спорт004.jpg
Спорт002.jpg
Спорт003.jpg
Спорт006.jpg
Спорт008.jpg
Спорт007.jpg

Бути студентом – означає прагнути до своїх мрій, завжди залишатися переможцем, не втрачати дух свободи і дивитися в майбутнє з впевненістю.

Студентський шлях починається з довгої й наполегливої дороги пошуків, стверджень і досягнень.

Міжнародний день студента – це щорічне свято студентської молоді, що відзначається 17 листопада.

Це веселе, молодіжне свято відзначила молодь Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

З вітальним словом виступила Валентина БІЛОУС, заступник директора з навчальної роботи, яка передала вітання від директора коледжу Павла Олеговича ДОВГАНЯ. Побажала людяності, доброти та любові, здоров’я, благополуччя, успіхів у навчанні та особистого щастя. Наголосила, що завдяки захисникам, серед яких є також студенти та випускники нашого коледжу, ми маємо змогу проводити заходи.

Також присутні вшанували хвилиною мовчання, загиблих героїв війни.

В цей день хлопці та дівчата активно проявили себе у конкурсній програмі «Хто зверху?».

У грі брали участь дві команди – дівчат та хлопців. Команду хлопців представляли: Артем ЛАВРЕНЧУК, Богдан ТЕРЛЕЦЬКИЙ, Костянтин ТРАЙТЕКА, Микола БУЧКО. Команду дівчат – Катерина СТОЯН, Анна ЛАПКО, Анна ПЛОХОТНЮК, Анастасія ЯЩИШЕНА.

Справедливими суддями були: Максим ЮЩЕНКО та Яна БАРДА.

Після проведених веселих і цікавих конкурсів перемогу вибороли дівчата.

Між конкурсами, під час музичних пауз свої таланти дарували учасники гуртків художньої самодіяльності: танцювальний колектив «НЕЗЛАМНІ» та солісти Богдан ВІТЯЗЬ, Микола БУЧКО, Дарина КАПЛУН.

Всі присутні, як учасники так і глядачі, отримали масу вражень та позитивних емоцій.

На завершення конкурсної програми з вітальним словом звернулись до студентів Аркадій ВОЛКОТРУБ, заступник директора з виховної роботи та Наталія КІЗЯН, голова первинної профспілкової організації, які вручили кожній групі солодкі подарунки та побажали, щоб навчання давалося легко, а невтомний ентузіазм неодмінно привів до улюбленої, престижної та затребуваної професії під мирним небом.

Дякуємо захисникам за змогу жити, навчатись, працювати та проводити заходи під мирним небом!

ДеньСт001.jpg
ДеньСт003.jpg
ДеньСт002.jpg
ДеньСт004.jpg
ДеньСт006.jpg
ДеньСт008.jpg

Важливе значення для формування фахових компетентностей має взаємодія з стейкхолдерами. Завдяки плідній праці з випускниками коледжу, забезпечується поетапна підготовка майбутніх фахівців аграрної сфери.

16.11.2023 року відбулася зустріч студентів спеціальностей 201 Агрономія і 206 Садово-паркове господарство з провідним спеціалістом одного з агропідприємств Вінничини Валентином Назаровим, який поділився досвідом з технологій вирощування плодових, ягідних, овочевих культур на невеликих площах зі спрямуванням у перспективну і прибуткову діяльність.

Для мотивації студентів навчатися розповів про власні, досить цікаві і повчальні ситуації на виробництві. Також наголосив на важливості отримання вищої освіти у подальшому працевлаштуванні.

Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися, набувати досвіду та працювати в незалежній України!

Досвід001.jpg
Досвід004.jpg
Досвід002.jpg
Досвід003.jpg

Захист України – справа кожного з нас!

02 листопада в Чернятинському фаховому коледжі Вінницького національного аграрного університету було проведено відкрите заняття-зустріч з предмету «Захист України» на тему: «Найпростіші засоби захисту органів дихання та шкіри під час застосування зброї масового ураження. Підвищення захисних властивостей в домашніх умовах» для студентів різних спеціальностей. Проводив заняття викладач Захисту України Анатолій ШПІГАНЄВИЧ, старший лейтенант запасу.

На превеликий жаль, сьогодні такі заходи є необхідними та важливими. Адже, справжня, кровопролитна війна продовжується тому потрібно сформувати в майбутнього покоління навички дій в різних екстремальних ситуаціях.

Всі присутні вшанували пам’ять полеглих героїв війни хвилиною мовчання.

Директор коледжу Павло ДОВГАНЬ наголосив на важливості та серйозності даного заходу.

В рамках заходу відбулася зустріч з представниками Жмеринського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки: Віктором ТОДОСЮКОМ – старшим інструктором відділення рекрутингу та комплектування, учасник бойових дій, Олександром ЛЄБЄДЄВИМ – старшим солдатом мобілізаційного відділення, учасник бойових дій. Крім цього на заняття завітав голова ОМО викладачів Захисту України Вінницької області Валентин СВИНАРЧУК.

Віктор ТОДОСЮК ознайомив з Законом України про військову службу, постановкою юнаків на військовий облік, комплектуванням ЗСУ та службою по контракту, порядком та причинами вручення повісток, роботою військового патруля.

Олександр ЛЄБЄДЄВ поділився власним досвідом служби в зоні бойових дій. Розповів про важкі будні військових та різні ситуації, які виникають на передовій. Він також наголосив здобувачам освіти, щоб з розумінням ставилися до військових, які перевіряють документи.

Валентин СВИНАРЧУК акцентував увагу на тому, що задля здобуття перемоги над ворогом, потрібно озброїтись твердими знаннями з різних галузей, особливо, щоб захистити себе в разі застосування ворогами різного виду зброї.

Світлана ОЛІЙНИК та Софія МАЗУРКЕВИЧ студентки першого курсу продемонстрували способи використання засобів захисту органів дихання виготовлених в домашніх умовах та підвищення захисних властивостей одягу за допомогою використання підручних засобів.

На завершення відкритого заняття директор коледжу подякував за плідну і змістовну зустріч представникам Жмеринського РТЦК та висловив слова вдячності т.в.о. начальника Жмеринського РТЦК та соціальної підтримки підполковнику Олександру Анатолійовичу ЗЕЛІНСЬКОМУ за сприяння в проведенні заходу.

Дякуємо ЗСУ за можливість жити, навчатись та працювати під мирним небом України!!!

ЗахистУкраїни001.jpg
ЗахистУкраїни002.jpg
ЗахистУкраїни004.jpg
ЗахистУкраїни003.jpg
ЗахистУкраїни006.jpg
ЗахистУкраїни005.jpg

2 листопада· 

Для засвоєння теоретичних знань з технічних дисциплін «Машини і обладнання для тваринництва», «Трактори і автомобілі» студенти набувають практичні навички. Тому 1 листопада 2023 року здобувачі освіти 3 курсу спеціальності Агроінженерія Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету відвідали ПрАТ Племзавод «Літинський». Це сучасний комплекс, де застосовуються інноваційні технології: процес доїння та первинної обробки молока, зберігання та приготування кормів, а також їх утримання, годівля, видалення та утилізація гною.

Під керівництвом викладачів технічних дисциплін: Сергія ВОЛКОТРУБА, та Олександра БЕДРАКА було проведене відкрите практично-бінарне заняття на тему: «Машини для роздачі кормів та приготування кормосумішей, будова і принцип роботи валу відбору потужності трактора».

Студенти мали змогу побачити всі новинки сучасних агрегатів, кормороздавач марки BVL, автоматизована система утилізації гною DeLaval, насосне обладнання для транспортування гною A.TOM, трактори класу John Deere. Також відвідали доїльну залу з установкою типу карусель DairyRotor T8900 на 50 доїльних місць.

Особливу увагу здобувачі освіти звернули на процес приготування і роздачі кормів з певним класом тракторів, які приводили в дію обладнання за допомогою валів відбору потужності.

Активними учасниками заняття були студенти: Андрій КОВАЛЬЧУК, Станіслав ЖИЛІХОВСЬКИЙ, група – М-31. Олексій БОЙКО – М-32, які продемонстрували рівень знань під час характеристики машин і обладнання для тваринництва, а також тракторів, які застосовуються у цій галузі.

Дякуємо ЗСУ за змогу навчати, навчатися, відвідувати сучасні сільськогосподарські підприємства.

Екскурсія001.jpg
Екскурсія002.jpg
Екскурсія003.jpg
Екскурсія004.jpg

26-27 жовтня 2023 року у Вінницькому національному аграрному університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні та практичні проблеми забезпечення якості та безпечності продукції тваринництва і харчової галузі у контексті євроінтеграції».

Порядком роботи конференції передбачено очну та дистанційну форму участі вчених та науковців. Робота конференції проходила у формі пленарного та трьох секційних засідань: «Перспективні шляхи покращення конкурентоспроможності галузі тваринництва в умовах євроінтеграції України», «Інноваційні тенденції розвитку бджільництва та забезпечення якості продукції в умовах євроінтеграційної стратегії України», «Сучасні виклики харчової галузі щодо вимог безпечності та якості продукції у продовольчій безпеці країни».

Пленарне засідання розпочав президент університету - доктор економічних наук, професор, академік НААН України Григорій КАЛЕТНІК, який наголосив на важливості даної теми через зосередження на якісному виробництві продукції тваринництва та продовольчій безпеці країни.

Секція «Інноваційні тенденції розвитку бджільництва та забезпечення якості продукції в умовах євроінтеграційної стратегії України» проходила на базі Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету. Відкрив засідання директор Павло ДОВГАНЬ та зазначив, що бджільництво в Україні є важливою галуззю виробництва для українського та європейського ринків. Участь у секції взяли викладачі коледжу, колеги з Технологічно-промислового фахового коледжу, ГО «Біархітект» та пасічники нашого регіону.

Дякуємо захисникам за можливість жити та працювати на благо своєї країни!

Конференція001.jpg
Конференція002.jpg
Конференція003.jpg
Конференція005.jpg
Конференція006.jpg
Конференція007.jpg
Конференція008.jpg
Конференція004.jpg

27 жовтень  · 

Конкурс грантів - це реалізація інноваційних проєктів у закладах вищої та фахової передвищої освіти. За сприяння доктора економічних наук, професора, академіка НААН України, президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка відбувся такий конкурс за напрямками: «Зміцнення економіки України та її сталого розвитку», «Мир, соціальна комунікація та реабілітація».

Метою його проведення була фінансова підтримка закладів вищої освіти та закладів фахової передвищої освіти Вінницької області, стимулювання наукової діяльності, створення умов для реалізації ідей студентської молоді, навичок генерації інноваційних технологій та впровадження їх у виробництво, а також формування нового світогляду майбутніх фахівців в умовах сучасних викликів та загроз.

Творча команда однодумців під керівництвом Павла Довганя, директора коледжу та активної участі викладачів циклової комісії технічних дисциплін: керівник проєкту - Богдан Шоп'як, Юлії Мельник, Вадима Кулика представили на конкурс свій проєкт «Універсальна комбінована борона».

Його актуальність полягає тому, що два типи борін: зубова і лапчаста замінюються однією зубчастою бороною і комплектом накладних лап, не погіршуючи при цьому технологію обробітку ґрунту.

Працюючи над розробкою універсальної комбінованої борони, викладачі та здобувачі освіти реалізовували науково-пошукові задуми.

Використовуючи спроєктовану борону на виробництві, підприємство матиме можливість зменшити кількість типів борін, не погіршуючи технологію обробітку ґрунту при цьому, а також покращить фінансовий стан господарства.

За результатами рецензування робіт та проведення підсумкової конференції наш заклад освіти був нагороджений грошовим сертифікатом на суму 50000 грн. щоб реалізувати даний проєкт, а також – дипломом ІІ ступеня.

Висловлюємо подяку керівництву Вінницького національного аграрного університету за можливість реалізації творчих проєктів в умовах сучасних реалій.

Дякуємо ЗСУ за змогу навчати, навчатись, розвиватись, брати участь і перемагати під мирним небом України.

изображение_2023-12-27_095510547.png
Конкурс002.jpg
Конкурс003.jpg

17 травня 2023 року в м. Бар  відбулись змагання зонального етапу Жмеринського району Чемпіонату Вінницької області з МІНІ – ФУТБОЛУ серед студентських команд сезону 2023 року. Прийняла участь в цих змаганнях команда Відокремленого структурного підрозділу «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету». На початковій стадії змагань у своїй групі наші футболісти з рахунком  12 : 0  переграли  команду Браїлівського професійного ліцею  і поступилися з рахунком 1 : 5 майбутнім переможцям змагань, команді Барського автодорожнього технікуму НТУ, посівши ІІ місце у своїй групі. У грі за ІІІ місце з рахунком І6 : І наші юнаки переграли команду Кузьминецького аграрного ліцею. Склад команди: Григорук Антон, студент групи М – 22, Федчишин Дмитро, студент групи М – 21, Поповський Богдан, студент групи М – 22, Кулик Максим, студент групи М – 21, Мартинюк Андрій, студент  М – 12/Т – 11, Євпак Віктор, студент групи М – 11, Дремух Дмитро, студент групи М – 12/Т – 11, Мельник Артем, студент групи О – 22, Нечипоренко Ілья, студент групи М – 12, Бугдаян Самвел, студент групи М – 12/Т – 11.

IMG-504c536c01f84625966e4f3cdc7e7f20-V.jpg

                                                                                 ВИПУСК ТЕХНОЛОГІВ
19 січня відбулось вручення дипломів випускникам Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.
Урочисте зібрання відкрив директор коледжу Павло Довгань, який привітав випускників з успішним завершенням навчання в стінах коледжу, передав вітання від президента Григорія Миколайовича Калетніка та ректора Віктора Анатолійовича Мазура, а також, вітаючи випускників, зазначив про актуальність професії та наголосив про важливість продовження навчання у Вінницькому національному аграрному університеті. Побажав миру, добра, професійного зростання, віри в себе і в свої сили, а також гідно нести статус випускника Чернятинського коледжу ВНАУ  і прославляти  його вчинками і корисними справами.
Під звуки метронома, хвилиною мовчання, вшанували полеглих Героїв війни.
Багато теплих слів і привітань звучали і від Валентини Білоус, заступника директора з навчальної роботи, Аркадія Волкотруба, заступника директора з виховної роботи, Михайла Стефанішена, завідувача інженерно-технологічного відділення, Марії Шульган, куратора групи.
У свою чергу випускники подякували усьому педагогічному колективу за невтомну і почесну працю на освітянській ниві.
Зичимо Вам мирного неба, творчого натхнення, наполегливості у всіх починаннях, здійснення всіх мрій і планів. Нехай кожен день життя наповнює ваші молоді серця гарним настоєм і радістю.
                                                                        Мирного неба вам, випускники 2023!!!

6.jpg
1.jpg
7.jpg
4.jpg
2.jpg
5.jpg
3.jpg

                                                                               А ОСЬ І ФІНІШНИЙ ЕТАП….!
Підтверджувати набуті знання та отриманні навики у формі атестації для студента, це завжди хвилююча мить.
Так, напередодні Нового року, 28 грудня 2022 року у Чернятинському фаховому коледжі Вінницького національного аграрного університету, відбулась атестація здобувачів освіти з спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва. Атестаційна комісія працювала у складі: голови комісії – доцента кафедри технології виробництва, переробки продукції тваринництва та годівлі Вінницького національного аграрного університету – Галини Огороднічук, членів комісії: директора коледжу – Павла Довганя, голови циклової комісії технологічних дисциплін – Василя Горячого.
На достатньому та високому рівні, тепер уже фахівці з бджільництва, склали успішно атестацію та підтвердили свої отриманні знання у стінах рідного коледжу. На сьогоднішньому етапі розвитку галузі бджільництва, питання, які висвітлювались під час атестації є досить актуальними та стратегічно важливими, а особливо для відбудови нашої України.
Проходження переддипломної практики здобувачами освіти, дали свої плоди, адже декого із них запрошено на роботу.
Галина Михайлівна привітала студентів із успішним складанням атестації, побажала мирного неба, досягнення поставленої мети та запросила здобувачів освіти продовжити навчання у Вінницькому національному аграрному університеті.
                                                                   Багатих медозборів, шановні наші бджолярі!

1.jpg
4.jpg
2..jpg
5.1..jpg
3.jpg
9.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
8.jpg
10.jpg
11.jpg

24 листопада 2022 року на базі Вінницького національного аграрного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційні технології у тваринництві та харчовій галузі в контексті європейської інтеграції», на якій представили свої дослідження провідні науковці, науково-педагогічні, педагогічні працівники Вінниччини та інших
регіонів.
Робота конференції здійснювалась за трьома секціями. Зокрема, у секції №2 «Сучасний стан та перспективні напрямки розвитку бджільництва України» участь взяли науково-педагогічні працівники Вінницького національного
аграрного університету та викладачі технологічних, технічних, агрономічних, економічних та загальноосвітніх дисциплін Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету.
У доповідях піднімались актуальні питання сучасного стану, аналіз шляхів та перспектив розвитку галузі, використання екологічних матеріалів для виготовлення вуликів, застосування органічних безпечних засобів для лікування бджолиних сімей, створення сприятливих умов для покращення розвитку та продуктивності бджолиних сімей.
Дослідження проведенні викладачами коледжу направлені на отримання органічної продукції, що створюють умови для реалізації зовнішньоекономічної стратегії розвитку галузі бджільництва в умовах євроінтеграції.
Колектив коледжу висловлює подяку керівництву Вінницького національного аграрного університету за надану можливість поділитись своїми напрацюваннями та дослідженнями в галузі бджільництва.

C2F90C85-7CFF-450D-BD8F-36E2BED21DBC.jpeg
5CFA7FC4-00E3-4C74-A388-348E1A0423D5.jpeg
947E274C-A368-4225-A8A4-B23CD32506B9.jpeg
F4213C23-9008-48C0-9FB1-9A5E85E50591.jpeg
6BFE029A-7135-40B0-8F74-E77D2D33D8EA.jpeg
527112E0-7D3A-47C7-BFE9-EA9695C1F195.jpeg
DDDA7CAD-EABC-45ED-B069-A3A12DD1F4E3.jpeg
889A04BD-725E-4504-9341-1C82C30EF5EC.jpeg
72A2816D-22C8-4742-AD81-EF55731277FB.jpeg
85FFD5AC-A80A-4602-8499-BBB34E63CC48.jpeg
2B921E9A-B99A-4790-85F8-B1E48D644A00.jpeg
B875BF60-71B7-46E7-A302-35856DBB2CBA.jpeg

Поповнення чергової скарбнички педагогічної діяльності викладачів є робота та участь в Обласних методичних об’єднаннях. Вони дають можливість не тільки підвищити кваліфікацію викладача, але і накопичити ті компетенції, які необхідні для педагогічного досвіду. Адже як відомо, досвід – це той скарб, який накопичує і отримує викладач з роками.
Так, 20 жовтня 2022 року на базі ВСП «Вінницький фаховий коледж НУХТ» відбулось обласне методичне об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін закладів фахової передвищої освіти Вінницької області. Викладачі нашого коледжу Марія Шульган та Інна Крук взяли активну участь у роботі ОМО, яке пройшло у форматі  семінару на тему: «Інноваційні методики  і технології у формуванні професійних компетентностей студентів при вивченні інформатики та комп’ютерних дисциплін».
Напрям семінару – підвищення кваліфікації та обмін досвідом викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін закладів фахової передвищої освіти. А саме обмін досвідом, це та дискусія, яка завжди має потребу у роботі ОМО задля підвищення рівня професійної майстерності викладача.
                                                  Щиро дякуємо колегам за організацію заходу та цінний досвід!

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
Крук І.М. ОМО_page-0058.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
Шульган М.Я. - Сертифікат ОМО-2022 р. -.jpg

    Наукова діяльність є невід’ємною складовою освітнього процесу викладачів  Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

    Так, в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції  «Зміна вектора розвитку фінансових, облікових та контрольно-аналітичних інструментів в забезпеченні реалізації Національної економічної стратегії», яка відбулась 6-7 жовтня на базі Вінницького національного аграрного університету, викладачі циклової комісії обліково-економічних дисциплін – Ірина Матеуш, Надія Новотна, Валентина Бардюк та Марія Шульган на секційній роботі представили свої наукові дослідження щодо обліку, аналізу та контролю у стратегії розвитку економіки України.

Щиро дякуємо університету за нагоду у поповненні скарбнички наукового досвіду!

1.jpg
1.1..jpg
2.jpg
2.1..jpg
2.2..jpg
3.jpg
3.1..jpg
3.2..jpg
4.jpg
4.1..jpg
4.2..jpg

     Випускники нашого коледжу є блискучим прикладом того, що мрії здійснюються. Їхні перші спроби увірватися у світ професії відбувалися тут, у Чернятинському фаховому коледжі ВНАУ. І з плином літ вони досі тепло відгукуються про навчальний заклад, який дав їм певний поштовх для досягнення мети, поставленої перед ними. Незважаючи на труднощі і всі перепони на їхньому шляху, вони зуміли стати тими, ким бажало серце.
Наш коледж пишається випускником Миколою ТАРАСЄВИЧЕМ, головним інженером ТОВ «МХП – АГРОКРЯЖ», який є активним учасником освітнього процесу коледжу та його життя.  
     Саме за ініціативи коледжу та вагомої підтримки Миколи Павловича було проведено практичне навчання спеціалістами підприємства ТОВ «МХП – АГРОКРЯЖ», представниками компаній ТОВ «АБА» «Астра», ТОВ «Trimble Україна», ТОВ «Агрі 2.0.» для студентів коледжу спеціальностей «Агроінженерія» та «Агрономія».
Менеджери з продукції «Trimble» Тарас ПИЛИПАКА, Андрій ТАРАСЮК продемонстрували можливості обладнання Trimble AG для точного цифрового сільського господарства та наголосили про роль механізатора у сфері точного землеробства.
     Представник компанії ТОВ «Агрі 2.0.» Олександр МЕДВЕДЮК презентував огляд обладнання для сівалок, огляд висівного апарату, встановлення додаткового обладнання на сівалку, диференційний посів, елеваторний посів, швидкісний посів, внесення рідких добрив по рядку при посіві та встановлення обладнання Delta Force.
🧡     Директор коледжу Павло ДОВГАНЬ по завершенню плідного робочого дня подякував усім учасникам зустрічі, наголосив що успіх випускника залежить від наполегливої праці. Для того, щоб його досягти, в першу чергу потрібно багато працювати, ніколи не зупинятися на досягнутому. 

     Віримо у власне майбутнє!

Picsart_22-10-07_12-32-45-276.jpg
Picsart_22-10-07_12-43-35-646.jpg
Picsart_22-10-07_12-35-48-300.jpg
Picsart_22-10-07_12-45-21-878.jpg
Picsart_22-10-07_12-37-24-858.jpg
Picsart_22-10-07_12-42-19-791.jpg
Picsart_22-10-07_12-38-15-815.jpg
Picsart_22-10-07_12-40-09-313.jpg
Picsart_22-10-07_12-46-10-573.jpg
Picsart_22-10-07_12-38-55-952.jpg
Picsart_22-10-07_12-34-47-108.jpg
Picsart_22-10-07_12-30-43-610.jpg
Picsart_22-10-07_12-31-39-211.jpg
Picsart_22-10-07_12-41-33-721.jpg
Picsart_22-10-07_12-33-50-121.jpg
Picsart_22-10-07_12-36-34-139.jpg

                                                  Працівник освіти – це не професія, а порив душі, поклик серця!

5 жовтня відбулося чергове засідання педагогічної ради Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету
На порядку денному було розкрито питання атестації та підвищення кваліфікації педагогічних працівників коледжу в 2022/2023 навчальному році та розглянуто і хвалено ряд положень, які регламентують освітній процес коледжу.
Відкрив педагогічну раду директор коледжу Павло Довгань словами-вітаннями до Дня працівників освіти. Наголосив, що сфера освіти є фундаментом у формуванні та розвитку особистості, а освітяни – працівники, без яких цей фундамент створити неможливо. Павло Олегович побажав усьому колективу міцного здоров’я, безмежного терпіння, сили, життєвої мудрості, натхнення та оптимізму. 
З нагоди відзначення професійного свята, активну участь у громадському житті коледжу та особистий внесок у розвиток матеріальної бази закладу освіти грамотами були нагородженні кращі працівники коледжу.
Зі словами вдячності до викладачів звернулися представники студентської ради коледжу.
Мудрі, далекоглядні, самовіддані, терплячі, лагідні та суворі – це все Ви, дорогі наші викладачі!
                   Зі святом! Будьте здорові та щасливі! Разом до Перемоги! Тримаймося! Ми – сильні! Ми – Україна!

Picsart_22-10-05_18-37-46-956.jpg
Picsart_22-10-05_18-41-42-578.jpg
Picsart_22-10-05_18-40-15-198.jpg
Picsart_22-10-05_18-44-26-068.jpg
Picsart_22-10-05_18-39-22-232.jpg
Picsart_22-10-05_18-42-24-570.jpg
Picsart_22-10-05_18-40-47-031.jpg
Picsart_22-10-05_18-38-41-406.jpg
Picsart_22-10-05_18-43-06-559.jpg
Picsart_22-10-05_18-46-46-838.jpg

Вже стало доброю традицією співпраця Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету з ТОВ «ПФАННЕР АГРО». 

Так, студенти 3 курсу спеціальності «Агроінженерія» у рамках навчальної практики із дисциплін «Трактори і автомобілі» і «Сільськогосподарські машини» відвідали дане підприємство. Метою візиту було практичне ознайомлення студентів з сучасними сільськогосподарськими тракторами, комбайнами, посівними комплексами, ґрунтообробною технікою. 

ТОВ «ПФАННЕР АГРО» – це не лише можливість більше дізнатися про свою майбутню професією, а й визначитися з місцем роботи. 

Висловлюємо щиру вдячність керівнику підприємства Володимиру Годованюку, головному інженеру Віктору Саврацькому і інженеру-механіку Тарасу Колесніку за проведення екскурсії для наших майбутніх інженерів та надання цікавої інформації щодо новинок сільськогосподарської техніки та її експлуатації. Хочемо зазначити, що забезпечуючи живе спілкування та наочне сприйняття отриманої інформації на базі сільськогосподарських підприємств є неоціненно важливим значенням в подальшому для практичної підготовки студентів і забезпечення підприємств висококваліфікованими інженерами-механіками.

Picsart_22-10-05_13-40-02-947.jpg
Picsart_22-10-05_13-39-26-648.jpg
Picsart_22-10-05_13-42-36-437.jpg
Picsart_22-10-05_13-45-33-639.jpg
Picsart_22-10-05_13-35-54-193.jpg
Picsart_22-10-05_13-43-15-320.jpg
Picsart_22-10-05_13-34-07-587.jpg
Picsart_22-10-05_13-41-15-262.jpg
Picsart_22-10-05_13-44-03-886.jpg
                                                                         Шановні освітяни, дорогі колеги!
                                                               Сердечно вітаю Вас із професійним святом!
Сьогодні у часи війни Ви є прикладом стійкості, мужності, патріотизму в збереженні національної освіти, наших цінностей та педагогічних традицій.
Пошановуючи Ваш безцінний досвід, самовідданість, натхненну працю в ім’я процвітання України, зростання нових поколінь її громадян, бажаю міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму,
натхнення й здійснення всіх мрій та задумів,
щедрих урожаїв на освітянській ниві, і найголовніше - ПЕРЕМОГИ!
Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання!!!
                                                                                                                       
З повагою директор коледжу
                                                                                                                                                           Павло Довгань
Picsart_22-10-01_22-06-17-371.jpg
   Правильний вибір професії – це запорука формування успішної особистості. Здійснити цей відповідальний крок допомагає наша команда ВСП «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету». 
  Нагадуємо, що зараз триває другий етап вступної кампанії на основі повної загальної середньої освіти та кваліфікованого робітника на денну та заочну форми навчання.
     Стань невід’ємною частиною нашої коледжанської родини – завітай до приймальної комісії коледжу!
     Телефон для довідок  068 332 01 00
FB_IMG_1663765048391.jpg
FB_IMG_1663765043836.jpg
FB_IMG_1663765050729.jpg
FB_IMG_1663765041635.jpg
FB_IMG_1663765046189.jpg
   7 вересня Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету мав честь зустрічати президента університету, д.е.н., професора, академіка НААН України Григорія Калетніка, декана факультету агрономії та лісівництва, кандидата с.-г. наук, доцента Ігоря Дідура та кандидата с.-г. наук, доцента кафедри харчових технологій та мікробіології Надію Новгородську.
    Високоповажні керівники та науково-педагогічні працівники відвідали виробничий та навчальний підрозділи коледжу, оглянули матеріально-технічну базу, зустрілися із адміністрацією та викладачами, поспілкувалися з студентами, надали рекомендації та пропозиції.
    У ході зустрічі відбулося позачергове засідання педагогічної ради на чолі з директором коледжу Павлом Довганем. На порядку денному підведено підсумки роботи приймальної комісії, обговорено питання адаптації першокурсників коледжу та розглянуто стан практичної підготовки студентів.
  Григорій Миколайович привітав усіх із початком навчального року, побажав здоров’я, наснаги, творчих злетів, подякував колективу за підготовку висококваліфікованих фахівців, які поповнюють студентські лави Вінницького національного аграрного університету.
    У свою чергу керівництво та трудовий колектив коледжу висловив подяку керівництву університету за комфортні та безпечні умови організації освітнього процесу, можливість ефективно працювати в складних умовах воєнного часу!
FB_IMG_1663764983056.jpg
FB_IMG_1663764987375.jpg
FB_IMG_1663764989427.jpg
FB_IMG_1663764991663.jpg
FB_IMG_1663764993932.jpg
FB_IMG_1663764996336.jpg
                                                         Студентське самоврядування – перший крок до успіху!!!
14 вересня у Чернятинському фаховому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулося перше засідання студентської ради.
Із вступним словом звернувся директор коледжу Павло Довгань, який привітав актив студентської молоді з початком роботи та зазначив, що студентська рада коледжу – команда ініціативних, креативних, творчих та самовідданих студентів, які працюють задля цікавого дозвілля, налагодження побутових умов в гуртожитку, пропаганди здорового способу життя серед всієї студентської молоді. А найголовніше – це саме ті представники студентського самоврядування, які готові у свій вільний час захищати права та інтереси студентів, звертатися з пропозиціями, та клопотаннями від імені молоді до адміністрації коледжу, допомагати вирішувати будь-які проблеми та труднощі, підтримувати, заохочувати та запалювати серця тих, хто прагне до творчого самовираження, удосконалення себе і створення яскравого світу навколо!
На порядку денному було обрано в.о. голови студентської ради Олесю Плешко, розглянуто роль, завдання та обов'язки членів студентської ради, схвалено план роботи студентської ради на поточний місяць.
Активна життєва позиція, творчість у поєднанні з цілеспрямованістю, прагнення змінити світ на краще – ось що об’єднує і надихає небайдужих студентів, учасників студентського самоврядування.
FB_IMG_1663764940876.jpg
FB_IMG_1663764938093.jpg
Наш заклад освіти, окрім іншого, має талановитих та здібних творців, завдяки яким ми маємо неабиякий багаж винахідницьких здобутків.
15 вересня в коледжі був проведений захід «Винахідники і науковці: разом до перемоги», організований цикловою комісією технічних дисциплін. З вітальним словом звернувся директор коледжу Павло Довгань, який відзначив вагомість діяльності винахідників і раціоналізаторів для держави і коледжу зокрема.
Програма заходу включала виставку-презентацію науково-технічних досягнень викладачів і студентів, демонстрацію роботи корисних моделей, на які отримано патенти, огляд самохідної техніки. А також з нагоди свята грамотами відзначено кращих винахідників і раціоналізаторів серед викладачів, студентів і співробітників коледжу.
Пишаємося здобутками наших колег та креативних студентів. Щиро зичимо їм незгасаючої енергії та натхнення для творчості, нових ідей, їх успішної реалізації та здійснення всіх їхніх найамбітніших планів, задумів і мрій!
FB_IMG_1663764821795.jpg
FB_IMG_1663764824596.jpg
FB_IMG_1663764831488.jpg
FB_IMG_1663764826883.jpg
FB_IMG_1663764828984.jpg

Перші вступні випробування
«І кожен фініш - це, по суті, старт…». Ще вчора школярі, а сьогодні абітурієнти Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету.
Перше випробування на шляху до дорослого життя.

Сьогодні індивідуальну усну співбесіду складали майбутні студенти спеціальності «Облік і оподаткування». Вітальне слово до присутніх мав директор коледжу - Павло Довгань. Павло Олегович побажав успіху та наполегливості у досягненні своєї мети, зазначив, що тільки віра у власні сили, праця та відповідальність формують висококваліфікованих фахівців, які працюватимуть на благо своєї держави, особливо в таких непростих умовах.

Picsart_22-07-16_14-07-40-002.jpg
Picsart_22-07-16_14-02-17-155.jpg
Picsart_22-07-16_13-59-54-450.jpg
Picsart_22-07-16_13-56-09-913.jpg
Picsart_22-07-16_14-03-25-026.jpg
Picsart_22-07-16_14-01-38-692.jpg
Picsart_22-07-16_13-59-22-927.jpg
Picsart_22-07-16_13-54-27-029.jpg
Picsart_22-07-16_14-02-51-653.jpg
Picsart_22-07-16_14-01-03-231.jpg
Picsart_22-07-16_13-58-48-430.jpg
Picsart_22-07-16_13-52-52-518.jpg
Picsart_22-07-16_14-02-17-155.jpg
Picsart_22-07-16_14-00-22-624.jpg
Picsart_22-07-16_13-58-05-908.jpg
Picsart_22-07-16_13-53-56-271.jpg
bottom of page