top of page

Спорт – це більше, ніж просто здоров'я. У ньому є багато переваг і користі не тільки на фізичному, але і на емоційному рівні.

14 – 15 листопада 2023 року в спортивній залі Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету відбулися змагання відкритої першості коледжу з волейболу серед юнаків.

В цікавих та напружених поєдинках І місце посіла команда спеціальності Агрономія, ІІ місце виборола команда Северинівського ліцею, ІІІ місце зайняла команда спеціальності Агроінженерія.

16 листопада 2023 року в м. Вінниці на спортивній базі Вінницького технічного фахового коледжу відбулись фінальні змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат за програмою обласної Спартакіади закладів фахової передвищої освіти у 2023 – 2024 н. р.

Команда юнаків виборола VІ місце серед 14 закладів освіти, дівчат – VІІ місце серед 13 закладів освіти.

Представили наш коледж юнаки – Дмитро ФЕДЧИШЕН, група М–31, Богдан ПОПОВСЬКИЙ, група М–31; дівчата – Анна ПАРХОНЮК, група С–31, Марія ПРИХОДЬКО, група С–31.

Готували команду до змагань Анатолій ШПІГАНЄВИЧ та Сергій ВОЛКОТРУБ. Бажаємо нашим спортсменам активніше тренуватися для покращення своїх результатів.

Дякуємо ЗСУ за змогу жити, розвиватись та змагатись під мирним небом України!

Спорт001.jpg
Спорт005.jpg
Спорт004.jpg
Спорт002.jpg
Спорт003.jpg
Спорт006.jpg
Спорт008.jpg
Спорт007.jpg

Бути студентом – означає прагнути до своїх мрій, завжди залишатися переможцем, не втрачати дух свободи і дивитися в майбутнє з впевненістю.

Студентський шлях починається з довгої й наполегливої дороги пошуків, стверджень і досягнень.

Міжнародний день студента – це щорічне свято студентської молоді, що відзначається 17 листопада.

Це веселе, молодіжне свято відзначила молодь Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

З вітальним словом виступила Валентина БІЛОУС, заступник директора з навчальної роботи, яка передала вітання від директора коледжу Павла Олеговича ДОВГАНЯ. Побажала людяності, доброти та любові, здоров’я, благополуччя, успіхів у навчанні та особистого щастя. Наголосила, що завдяки захисникам, серед яких є також студенти та випускники нашого коледжу, ми маємо змогу проводити заходи.

Також присутні вшанували хвилиною мовчання, загиблих героїв війни.

В цей день хлопці та дівчата активно проявили себе у конкурсній програмі «Хто зверху?».

У грі брали участь дві команди – дівчат та хлопців. Команду хлопців представляли: Артем ЛАВРЕНЧУК, Богдан ТЕРЛЕЦЬКИЙ, Костянтин ТРАЙТЕКА, Микола БУЧКО. Команду дівчат – Катерина СТОЯН, Анна ЛАПКО, Анна ПЛОХОТНЮК, Анастасія ЯЩИШЕНА.

Справедливими суддями були: Максим ЮЩЕНКО та Яна БАРДА.

Після проведених веселих і цікавих конкурсів перемогу вибороли дівчата.

Між конкурсами, під час музичних пауз свої таланти дарували учасники гуртків художньої самодіяльності: танцювальний колектив «НЕЗЛАМНІ» та солісти Богдан ВІТЯЗЬ, Микола БУЧКО, Дарина КАПЛУН.

Всі присутні, як учасники так і глядачі, отримали масу вражень та позитивних емоцій.

На завершення конкурсної програми з вітальним словом звернулись до студентів Аркадій ВОЛКОТРУБ, заступник директора з виховної роботи та Наталія КІЗЯН, голова первинної профспілкової організації, які вручили кожній групі солодкі подарунки та побажали, щоб навчання давалося легко, а невтомний ентузіазм неодмінно привів до улюбленої, престижної та затребуваної професії під мирним небом.

Дякуємо захисникам за змогу жити, навчатись, працювати та проводити заходи під мирним небом!

ДеньСт001.jpg
ДеньСт003.jpg
ДеньСт002.jpg
ДеньСт004.jpg
ДеньСт006.jpg
ДеньСт008.jpg

Важливе значення для формування фахових компетентностей має взаємодія з стейкхолдерами. Завдяки плідній праці з випускниками коледжу, забезпечується поетапна підготовка майбутніх фахівців аграрної сфери.

16.11.2023 року відбулася зустріч студентів спеціальностей 201 Агрономія і 206 Садово-паркове господарство з провідним спеціалістом одного з агропідприємств Вінничини Валентином Назаровим, який поділився досвідом з технологій вирощування плодових, ягідних, овочевих культур на невеликих площах зі спрямуванням у перспективну і прибуткову діяльність.

Для мотивації студентів навчатися розповів про власні, досить цікаві і повчальні ситуації на виробництві. Також наголосив на важливості отримання вищої освіти у подальшому працевлаштуванні.

Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися, набувати досвіду та працювати в незалежній України!

Досвід001.jpg
Досвід004.jpg
Досвід002.jpg
Досвід003.jpg

Захист України – справа кожного з нас!

02 листопада в Чернятинському фаховому коледжі Вінницького національного аграрного університету було проведено відкрите заняття-зустріч з предмету «Захист України» на тему: «Найпростіші засоби захисту органів дихання та шкіри під час застосування зброї масового ураження. Підвищення захисних властивостей в домашніх умовах» для студентів різних спеціальностей. Проводив заняття викладач Захисту України Анатолій ШПІГАНЄВИЧ, старший лейтенант запасу.

На превеликий жаль, сьогодні такі заходи є необхідними та важливими. Адже, справжня, кровопролитна війна продовжується тому потрібно сформувати в майбутнього покоління навички дій в різних екстремальних ситуаціях.

Всі присутні вшанували пам’ять полеглих героїв війни хвилиною мовчання.

Директор коледжу Павло ДОВГАНЬ наголосив на важливості та серйозності даного заходу.

В рамках заходу відбулася зустріч з представниками Жмеринського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки: Віктором ТОДОСЮКОМ – старшим інструктором відділення рекрутингу та комплектування, учасник бойових дій, Олександром ЛЄБЄДЄВИМ – старшим солдатом мобілізаційного відділення, учасник бойових дій. Крім цього на заняття завітав голова ОМО викладачів Захисту України Вінницької області Валентин СВИНАРЧУК.

Віктор ТОДОСЮК ознайомив з Законом України про військову службу, постановкою юнаків на військовий облік, комплектуванням ЗСУ та службою по контракту, порядком та причинами вручення повісток, роботою військового патруля.

Олександр ЛЄБЄДЄВ поділився власним досвідом служби в зоні бойових дій. Розповів про важкі будні військових та різні ситуації, які виникають на передовій. Він також наголосив здобувачам освіти, щоб з розумінням ставилися до військових, які перевіряють документи.

Валентин СВИНАРЧУК акцентував увагу на тому, що задля здобуття перемоги над ворогом, потрібно озброїтись твердими знаннями з різних галузей, особливо, щоб захистити себе в разі застосування ворогами різного виду зброї.

Світлана ОЛІЙНИК та Софія МАЗУРКЕВИЧ студентки першого курсу продемонстрували способи використання засобів захисту органів дихання виготовлених в домашніх умовах та підвищення захисних властивостей одягу за допомогою використання підручних засобів.

На завершення відкритого заняття директор коледжу подякував за плідну і змістовну зустріч представникам Жмеринського РТЦК та висловив слова вдячності т.в.о. начальника Жмеринського РТЦК та соціальної підтримки підполковнику Олександру Анатолійовичу ЗЕЛІНСЬКОМУ за сприяння в проведенні заходу.

Дякуємо ЗСУ за можливість жити, навчатись та працювати під мирним небом України!!!

ЗахистУкраїни001.jpg
ЗахистУкраїни002.jpg
ЗахистУкраїни004.jpg
ЗахистУкраїни003.jpg
ЗахистУкраїни006.jpg
ЗахистУкраїни005.jpg

2 листопада· 

Для засвоєння теоретичних знань з технічних дисциплін «Машини і обладнання для тваринництва», «Трактори і автомобілі» студенти набувають практичні навички. Тому 1 листопада 2023 року здобувачі освіти 3 курсу спеціальності Агроінженерія Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету відвідали ПрАТ Племзавод «Літинський». Це сучасний комплекс, де застосовуються інноваційні технології: процес доїння та первинної обробки молока, зберігання та приготування кормів, а також їх утримання, годівля, видалення та утилізація гною.

Під керівництвом викладачів технічних дисциплін: Сергія ВОЛКОТРУБА, та Олександра БЕДРАКА було проведене відкрите практично-бінарне заняття на тему: «Машини для роздачі кормів та приготування кормосумішей, будова і принцип роботи валу відбору потужності трактора».

Студенти мали змогу побачити всі новинки сучасних агрегатів, кормороздавач марки BVL, автоматизована система утилізації гною DeLaval, насосне обладнання для транспортування гною A.TOM, трактори класу John Deere. Також відвідали доїльну залу з установкою типу карусель DairyRotor T8900 на 50 доїльних місць.

Особливу увагу здобувачі освіти звернули на процес приготування і роздачі кормів з певним класом тракторів, які приводили в дію обладнання за допомогою валів відбору потужності.

Активними учасниками заняття були студенти: Андрій КОВАЛЬЧУК, Станіслав ЖИЛІХОВСЬКИЙ, група – М-31. Олексій БОЙКО – М-32, які продемонстрували рівень знань під час характеристики машин і обладнання для тваринництва, а також тракторів, які застосовуються у цій галузі.

Дякуємо ЗСУ за змогу навчати, навчатися, відвідувати сучасні сільськогосподарські підприємства.

Екскурсія001.jpg
Екскурсія002.jpg
Екскурсія003.jpg
Екскурсія004.jpg

26-27 жовтня 2023 року у Вінницькому національному аграрному університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні та практичні проблеми забезпечення якості та безпечності продукції тваринництва і харчової галузі у контексті євроінтеграції».

Порядком роботи конференції передбачено очну та дистанційну форму участі вчених та науковців. Робота конференції проходила у формі пленарного та трьох секційних засідань: «Перспективні шляхи покращення конкурентоспроможності галузі тваринництва в умовах євроінтеграції України», «Інноваційні тенденції розвитку бджільництва та забезпечення якості продукції в умовах євроінтеграційної стратегії України», «Сучасні виклики харчової галузі щодо вимог безпечності та якості продукції у продовольчій безпеці країни».

Пленарне засідання розпочав президент університету - доктор економічних наук, професор, академік НААН України Григорій КАЛЕТНІК, який наголосив на важливості даної теми через зосередження на якісному виробництві продукції тваринництва та продовольчій безпеці країни.

Секція «Інноваційні тенденції розвитку бджільництва та забезпечення якості продукції в умовах євроінтеграційної стратегії України» проходила на базі Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету. Відкрив засідання директор Павло ДОВГАНЬ та зазначив, що бджільництво в Україні є важливою галуззю виробництва для українського та європейського ринків. Участь у секції взяли викладачі коледжу, колеги з Технологічно-промислового фахового коледжу, ГО «Біархітект» та пасічники нашого регіону.

Дякуємо захисникам за можливість жити та працювати на благо своєї країни!

Конференція001.jpg
Конференція002.jpg
Конференція003.jpg
Конференція005.jpg
Конференція006.jpg
Конференція007.jpg
Конференція008.jpg
Конференція004.jpg

27 жовтень  · 

Конкурс грантів - це реалізація інноваційних проєктів у закладах вищої та фахової передвищої освіти. За сприяння доктора економічних наук, професора, академіка НААН України, президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка відбувся такий конкурс за напрямками: «Зміцнення економіки України та її сталого розвитку», «Мир, соціальна комунікація та реабілітація».

Метою його проведення була фінансова підтримка закладів вищої освіти та закладів фахової передвищої освіти Вінницької області, стимулювання наукової діяльності, створення умов для реалізації ідей студентської молоді, навичок генерації інноваційних технологій та впровадження їх у виробництво, а також формування нового світогляду майбутніх фахівців в умовах сучасних викликів та загроз.

Творча команда однодумців під керівництвом Павла Довганя, директора коледжу та активної участі викладачів циклової комісії технічних дисциплін: керівник проєкту - Богдан Шоп'як, Юлії Мельник, Вадима Кулика представили на конкурс свій проєкт «Універсальна комбінована борона».

Його актуальність полягає тому, що два типи борін: зубова і лапчаста замінюються однією зубчастою бороною і комплектом накладних лап, не погіршуючи при цьому технологію обробітку ґрунту.

Працюючи над розробкою універсальної комбінованої борони, викладачі та здобувачі освіти реалізовували науково-пошукові задуми.

Використовуючи спроєктовану борону на виробництві, підприємство матиме можливість зменшити кількість типів борін, не погіршуючи технологію обробітку ґрунту при цьому, а також покращить фінансовий стан господарства.

За результатами рецензування робіт та проведення підсумкової конференції наш заклад освіти був нагороджений грошовим сертифікатом на суму 50000 грн. щоб реалізувати даний проєкт, а також – дипломом ІІ ступеня.

Висловлюємо подяку керівництву Вінницького національного аграрного університету за можливість реалізації творчих проєктів в умовах сучасних реалій.

Дякуємо ЗСУ за змогу навчати, навчатись, розвиватись, брати участь і перемагати під мирним небом України.

изображение_2023-12-27_095510547.png
Конкурс002.jpg
Конкурс003.jpg

17 травня 2023 року в м. Бар  відбулись змагання зонального етапу Жмеринського району Чемпіонату Вінницької області з МІНІ – ФУТБОЛУ серед студентських команд сезону 2023 року. Прийняла участь в цих змаганнях команда Відокремленого структурного підрозділу «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету». На початковій стадії змагань у своїй групі наші футболісти з рахунком  12 : 0  переграли  команду Браїлівського професійного ліцею  і поступилися з рахунком 1 : 5 майбутнім переможцям змагань, команді Барського автодорожнього технікуму НТУ, посівши ІІ місце у своїй групі. У грі за ІІІ місце з рахунком І6 : І наші юнаки переграли команду Кузьминецького аграрного ліцею. Склад команди: Григорук Антон, студент групи М – 22, Федчишин Дмитро, студент групи М – 21, Поповський Богдан, студент групи М – 22, Кулик Максим, студент групи М – 21, Мартинюк Андрій, студент  М – 12/Т – 11, Євпак Віктор, студент групи М – 11, Дремух Дмитро, студент групи М – 12/Т – 11, Мельник Артем, студент групи О – 22, Нечипоренко Ілья, студент групи М – 12, Бугдаян Самвел, студент групи М – 12/Т – 11.

IMG-504c536c01f84625966e4f3cdc7e7f20-V.jpg

                                                                                 ВИПУСК ТЕХНОЛОГІВ
19 січня відбулось вручення дипломів випускникам Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.
Урочисте зібрання відкрив директор коледжу Павло Довгань, який привітав випускників з успішним завершенням навчання в стінах коледжу, передав вітання від президента Григорія Миколайовича Калетніка та ректора Віктора Анатолійовича Мазура, а також, вітаючи випускників, зазначив про актуальність професії та наголосив про важливість продовження навчання у Вінницькому національному аграрному університеті. Побажав миру, добра, професійного зростання, віри в себе і в свої сили, а також гідно нести статус випускника Чернятинського коледжу ВНАУ  і прославляти  його вчинками і корисними справами.
Під звуки метронома, хвилиною мовчання, вшанували полеглих Героїв війни.
Багато теплих слів і привітань звучали і від Валентини Білоус, заступника директора з навчальної роботи, Аркадія Волкотруба, заступника директора з виховної роботи, Михайла Стефанішена, завідувача інженерно-технологічного відділення, Марії Шульган, куратора групи.
У свою чергу випускники подякували усьому педагогічному колективу за невтомну і почесну працю на освітянській ниві.
Зичимо Вам мирного неба, творчого натхнення, наполегливості у всіх починаннях, здійснення всіх мрій і планів. Нехай кожен день життя наповнює ваші молоді серця гарним настоєм і радістю.
                                                                        Мирного неба вам, випускники 2023!!!

6.jpg
1.jpg
7.jpg
4.jpg
2.jpg
5.jpg
3.jpg

                                                                               А ОСЬ І ФІНІШНИЙ ЕТАП….!
Підтверджувати набуті знання та отриманні навики у формі атестації для студента, це завжди хвилююча мить.
Так, напередодні Нового року, 28 грудня 2022 року у Чернятинському фаховому коледжі Вінницького національного аграрного університету, відбулась атестація здобувачів освіти з спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва. Атестаційна комісія працювала у складі: голови комісії – доцента кафедри технології виробництва, переробки продукції тваринництва та годівлі Вінницького національного аграрного університету – Галини Огороднічук, членів комісії: директора коледжу – Павла Довганя, голови циклової комісії технологічних дисциплін – Василя Горячого.
На достатньому та високому рівні, тепер уже фахівці з бджільництва, склали успішно атестацію та підтвердили свої отриманні знання у стінах рідного коледжу. На сьогоднішньому етапі розвитку галузі бджільництва, питання, які висвітлювались під час атестації є досить актуальними та стратегічно важливими, а особливо для відбудови нашої України.
Проходження переддипломної практики здобувачами освіти, дали свої плоди, адже декого із них запрошено на роботу.
Галина Михайлівна привітала студентів із успішним складанням атестації, побажала мирного неба, досягнення поставленої мети та запросила здобувачів освіти продовжити навчання у Вінницькому національному аграрному університеті.
                                                                   Багатих медозборів, шановні наші бджолярі!

1.jpg
4.jpg
2..jpg
5.1..jpg
3.jpg
9.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
8.jpg
10.jpg
11.jpg

24 листопада 2022 року на базі Вінницького національного аграрного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційні технології у тваринництві та харчовій галузі в контексті європейської інтеграції», на якій представили свої дослідження провідні науковці, науково-педагогічні, педагогічні працівники Вінниччини та інших
регіонів.
Робота конференції здійснювалась за трьома секціями. Зокрема, у секції №2 «Сучасний стан та перспективні напрямки розвитку бджільництва України» участь взяли науково-педагогічні працівники Вінницького національного
аграрного університету та викладачі технологічних, технічних, агрономічних, економічних та загальноосвітніх дисциплін Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету.
У доповідях піднімались актуальні питання сучасного стану, аналіз шляхів та перспектив розвитку галузі, використання екологічних матеріалів для виготовлення вуликів, застосування органічних безпечних засобів для лікування бджолиних сімей, створення сприятливих умов для покращення розвитку та продуктивності бджолиних сімей.
Дослідження проведенні викладачами коледжу направлені на отримання органічної продукції, що створюють умови для реалізації зовнішньоекономічної стратегії розвитку галузі бджільництва в умовах євроінтеграції.
Колектив коледжу висловлює подяку керівництву Вінницького національного аграрного університету за надану можливість поділитись своїми напрацюваннями та дослідженнями в галузі бджільництва.

C2F90C85-7CFF-450D-BD8F-36E2BED21DBC.jpeg
F4213C23-9008-48C0-9FB1-9A5E85E50591.jpeg
DDDA7CAD-EABC-45ED-B069-A3A12DD1F4E3.jpeg
85FFD5AC-A80A-4602-8499-BBB34E63CC48.jpeg
5CFA7FC4-00E3-4C74-A388-348E1A0423D5.jpeg
6BFE029A-7135-40B0-8F74-E77D2D33D8EA.jpeg
889A04BD-725E-4504-9341-1C82C30EF5EC.jpeg
2B921E9A-B99A-4790-85F8-B1E48D644A00.jpeg
947E274C-A368-4225-A8A4-B23CD32506B9.jpeg
527112E0-7D3A-47C7-BFE9-EA9695C1F195.jpeg
72A2816D-22C8-4742-AD81-EF55731277FB.jpeg
B875BF60-71B7-46E7-A302-35856DBB2CBA.jpeg

Поповнення чергової скарбнички педагогічної діяльності викладачів є робота та участь в Обласних методичних об’єднаннях. Вони дають можливість не тільки підвищити кваліфікацію викладача, але і накопичити ті компетенції, які необхідні для педагогічного досвіду. Адже як відомо, досвід – це той скарб, який накопичує і отримує викладач з роками.
Так, 20 жовтня 2022 року на базі ВСП «Вінницький фаховий коледж НУХТ» відбулось обласне методичне об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін закладів фахової передвищої освіти Вінницької області. Викладачі нашого коледжу Марія Шульган та Інна Крук взяли активну участь у роботі ОМО, яке пройшло у форматі  семінару на тему: «Інноваційні методики  і технології у формуванні професійних компетентностей студентів при вивченні інформатики та комп’ютерних дисциплін».
Напрям семінару – підвищення кваліфікації та обмін досвідом викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін закладів фахової передвищої освіти. А саме обмін досвідом, це та дискусія, яка завжди має потребу у роботі ОМО задля підвищення рівня професійної майстерності викладача.
                                                  Щиро дякуємо колегам за організацію заходу та цінний досвід!

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
Крук І.М. ОМО_page-0058.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
Шульган М.Я. - Сертифікат ОМО-2022 р. -.jpg

    Наукова діяльність є невід’ємною складовою освітнього процесу викладачів  Чернятинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

    Так, в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції  «Зміна вектора розвитку фінансових, облікових та контрольно-аналітичних інструментів в забезпеченні реалізації Національної економічної стратегії», яка відбулась 6-7 жовтня на базі Вінницького національного аграрного університету, викладачі циклової комісії обліково-економічних дисциплін – Ірина Матеуш, Надія Новотна, Валентина Бардюк та Марія Шульган на секційній роботі представили свої наукові дослідження щодо обліку, аналізу та контролю у стратегії розвитку економіки України.

Щиро дякуємо університету за нагоду у поповненні скарбнички наукового досвіду!

1.jpg
1.1..jpg